Strona domowa
solti

 
Poznań
dołączył: 2005-10-22
Napisz Wiadomość Prywatną do Autora
do tej pory:
Rocznik 1980. Mężczyzna. Jestem amatorem i na fotografii się nie znam. Wiem jednak co mi się podoba a co nie. Nie należałem, nie należę i nie będę należał do żadnego TWA (towarzystwo wzajemnej adoracji). Komentuję tylko fotografie, które budzą we mnie jakiekolwiek emocje. Jeśli zdjęcie mi się podoba - piszę to, jeśli mi nie odpowiada - również nie owijam w bawełnę. Jeśli ktoś sobie nie życzy moich szczerych wypocin pod swoimi pracami - wystarczy poprosić i więcej taka osoba nie przeczyta ani jednego słowa ode mnie. Zapewniam, że za takie postawienie sprawy na pewno się nie obrażę.

Jestem tutaj, bo lubię fotografię. Sprawia mi przyjemność samo fotografowanie, jak i czasem lubię pooglądać zdjęcia innych. Pokazuję zdjęcia publicznie (robię to nie tylko tutaj), bo liczę, że może ktoś z oglądających będzie potrafił wytknąć mi moje błędy i naprowadzić mnie na właściwa drogę poprzez konstruktywny komentarz. Nie znaczy to wcale, że inne komentarze są niemile widziane Jak w każdym człowieku, we mnie również tkwi odrobina próżności i chętnie przeczytam, jeśli komuś podoba się to, co robię. Ci, którym moje zdjęcia się nie podobają, ale nie potrafią tego uzasadnić, również proszeni są o zostawieni śladu po sobie. W takim wypadku oczekuję jedynie odrobiny kultury i braku celowej złośliwości.

Nie toleruję frustratów i każdy próbujący obciążać mnie winą za swoje codzienne niepowodzenia trafi od razu do ignorowanych.

To na tyle, jeśli chodzi o ten przydługawy wstęp Życzę miłego oglądania moich zdjęć. Szczególnie zainteresowanych zapraszam na moją stronę internetową: solti.pl

Galerie dotychczas założone:


Wielkopolski Park Narodowy
: 15 :

Parada Parowozów - Wolsztyn 2012
: 1 :

Górskie bajania
: 14 :

Poznań we mgle
: 3 :

Morskie klimaty B&W
: 10 :

Parada Parowozów - Wolsztyn 2007
: 8 :

Bałtyckie opowieści
: 70 :

Fauna
: 8 :

Rogaliński Park Krajobrazowy
: 49 :

Trochę inne...
: 6 :

Pejzaże
: 4 :

Radunia
: 5 :

Moja Wielkopolska
: 53 :

Morskie klimaty
: 38 :

Kwiaty
: 10 :

Poznań by night
: 21 :

Letnie wieczory
: 5 :

Senne marzenie
: 6 :

Barwy jesieni
: 10 :