Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 6
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 517 razy i ma 5 odpowiedzi
Anonim (konto usunięte)

devilish   KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Hej.
Nie mam dla siebie dobrych wiadomości, nikt nie reaguje na adres :kontakt@fotogalerie.pl , wysyłałem z różnych kont za potwierdzeniem odczytu, ale nikt nie odczytuje na forum ktoś odpisał :qfox , ale adresu moderatora nikt nie chce podać, obserwuje ten portal i mało kto jest na tym portalu od kilku dniu to są tylko te same osoby : mireki45, fotorobart i jakiś jeszcze dwóch użytkowników, czy ten serwis pomału wymiera.

Chciałem wykupić sobie konto ale jak ma to tak wyglądać jak teraz gdzie dziennie wchodzą 4 osoby, to troszkę nie halo.

Czy ma ktoś wiadomości na temat przyszłego funkcjonowania serwisu

Pozostaje mi tylko: Ten Digart lub PLFOTO.
[2015-11-06 13:26:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
qfox
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Od : 2004-11-23
Status: Offline
Re: KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

aktualny jest kontakt

nie widzę żadnego maila
----------------------------------------
pianka folia,spa anna, Ewelin
[2015-11-07 14:07:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/qfox [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

shock   Re: KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

kontakt@fotogalerie.pl na ten adres wysyłałem zapytania z różnych skrzynek pocztowych i nie dostałem odpowiedzi że nawet ktoś otworzył e-mail
[2015-11-08 08:43:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna dudeusz
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2007-08-27
Status: Offline
Re: KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

kontakt@fotogalerie.pl na ten adres wysyłałem zapytania z różnych skrzynek pocztowych i nie dostałem odpowiedzi że nawet ktoś otworzył e-mail

i nie dostaniesz

nie jesteś pierwszym, i nie ostatnim

nie wiem z czego to wynika
czy z ospałości admina czy niesprawności systemu, ale kontakt tą drogą jest opatrzony klauzulą niewykonalne, niestety, innej drogi niema
----------------------------------------
Nie zda??am si? spoci?
[2015-11-14 23:43:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/dudeusz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

applause   Re: KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

i nie dostaniesz

nie jesteś pierwszym, i nie ostatnim

nie wiem z czego to wynika
czy z ospałości admina czy niesprawności systemu, ale kontakt tą drogą jest opatrzony klauzulą niewykonalne, niestety, innej drogi niema

To powiedz mi jaka mam gwarancje, że jak wpłacę pieniądze to Dostane konto profi, kurcze jest tu naprawdę fajnie chciałbym to waszego grona należeć.
[2015-11-17 08:17:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

devilish   Re: KONTAKT Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

To proszę mi podać kontakt, bo może coś gdzie indziej wysyłam
[2015-11-17 08:18:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]