Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 8
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 844 razy i ma 7 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

Brak reakcji Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

W związku z brakiem reakcji na kilka moich próśb o zmianę nicka poproszę o odpowiedź na pytanie:
Czy tym trupem ktoś w ogóle zarządza, czy trup żyje własnym życiem?
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Zwieracz at 2015-07-14 21:09:20]
[2015-07-14 21:07:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna dudeusz
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2007-08-27
Status: Offline
Re: Brak reakcji Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

W związku z brakiem reakcji na kilka moich próśb o zmianę nicka poproszę o odpowiedź na pytanie:

NIE
TAK
Nie zda??am si? spoci?
[2015-07-14 22:06:23] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/dudeusz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

NIE
TAK

NO OK tu jak piszesz nikogo już nie ma ale jednak jak widzę fotki sobie ktoś komentuje :) a ja chcę sie dowiedzieć (już bez ciśnienia absolutnie żadnego):
czy tu zaglądają jakieś osoby zarządzające tym czymś, czy nie? ogólnie i szczególnie mam to zupełnie gdzieś :) ale tak tu jest nowofalowo że się tak dopytać chciałem dyskretnie
a w ogóle tak do końca do pytania ostatecznego: za co mam zapłacić skoro tu ch... nocuje? :) owszem wesoło ale tak to jest gdzie tam sobie wymyślicie :) a tu jest tylko śmiesznie :)
kto to robi i w jakim celu? :D

Zawieracz
[2015-07-18 22:42:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna fotorobart
Gadulski

**
Przyłączył się : 2005-09-14
Status: Jest teraz obecny na stronie
Odpowiedz cytując

NIE laughing
Płacisz na miejsce na serwerze(?) smile
nikt, strona żyje swoim życiem biggrin
o mnie
[2015-07-19 08:47:48] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotorobart [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Oglądam jakieś inne strony ze zdjęciami i tam codziennie jest kilkadziesiąt, kilkaset komentarzy... A tu po prostu życie aż kwitnie...jak Wy tu możecie wytrzymać? W tym zaścianku hehehehe
[2015-08-01 00:25:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

NIE laughing
Płacisz na miejsce na serwerze(?) smile
nikt, strona żyje swoim życiem biggrin

A jednak ktos tu sciemnia. Nie do konca zyje wlasnym zyciem. Wstawilem fotke zlaczonych uda i lydki. Moze to sprawiac takie wrazenie ze to gola pupa. I co? I ktos to skasowal! Wiec nie moge sie doprosic o zmiane nicka ale skasowanie to juz dla tego lenia nie jest problem bo zalatwia to jednym kliknieciem? A zmienic nick to juz sie nie chce bo to piec klikniec? A moze moge zaproponowac jakas mala lapowke zeby sie leniowi chcialo chciec?
[2015-08-10 14:43:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna dudeusz
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2007-08-27
Status: Offline
Odpowiedz cytując

i już po zwieraczu ??
Nie zda??am si? spoci?
[2015-10-10 21:05:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/dudeusz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna fotorobart
Gadulski

**
Przyłączył się : 2005-09-14
Status: Jest teraz obecny na stronie
Odpowiedz cytując

zauważył to ktoś poza Tobą? tongue
o mnie
[2015-10-11 12:41:56] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotorobart [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]