Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 9
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 1035 razy i ma 8 odpowiedzi Następny wątek
Mężczyzna mwa66
Bywalec

Przyłączył się : 2008-06-05
Status: Offline
Nowa wiadomość od - prawy górny róg do kasacji lub zmiany Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Nie denerwują Was te wyskakujące okienka z wiadomościami - postami w prawym górnym rogu? Zasłaniają przyciski następny-poprzedni. Strasznie mnie to irytuje. Napisałem do admina o zmianę tego. Piszcie żeby wzmocnić ten sygnał. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich.
[2015-06-12 14:50:56] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/mwa66 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna fotorobart
Gadulski

**
Przyłączył się : 2005-09-14
Re: Nowa wiadomość od - prawy górny róg do kasacji lub zmiany Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Nie denerwują Was te wyskakujące okienka z wiadomościami - postami w prawym górnym rogu? Zasłaniają przyciski następny-poprzedni. Strasznie mnie to irytuje. Napisałem do admina o zmianę tego. Piszcie żeby wzmocnić ten sygnał. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich.

marzyciel biggrin
----------------------------------------
o mnie
[2015-06-12 20:17:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotorobart [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Dzien dobry. Zeby nie przedluzac to napisze od razu dwie uwagi.
1. Zeby zalozyc konto musialem zalozyc dwa nowe konta pocztowe bo nie moglem sie zalogowac na ustalonego nicka. I tak zostalem Zwieraczem zamiast Zawieraczem (od nazwiska) bo sie zwyczajnie wreszcie pomylilem. Natomiast zmienic tego juz nie moge.
2. Zanim dodalem pierwsza fotke minelo kawal czasu bo rozpoznac zasady rzadzace ta funkcja to nie taka prosta sprawa.
3. Zanim dodalem druga fotke znow minelo sporo czasu bo zapomnialem co i gdzie i dlaczego jest tak bez sensu.
4. Nie moge sie odezwac i to kolejna niezrozumiala niefunkcjonalnosc tego dziwnego miejsca.
5. Ilosc dodawanych na dzien zdjec i dodawanych dziennie komentarzy mowi mi ze tu jakos dziwnie pachnie. Wlasciwie nie pachnie a smierdzi. Trupem.
Czy tu w ogole ktos cos z tym wszystkim robi?

Przy okazji prosze o zmiane nicka
[2015-06-13 08:23:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna mwa66
Bywalec

Przyłączył się : 2008-06-05
Odpowiedz cytując

marzyciel biggrin

Ale zawsze próbowac można. :)
[2015-06-13 13:42:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/mwa66 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna dudeusz
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2007-08-27
Odpowiedz cytując

marzyciel biggrin

Ale zawsze próbowac można. :)

można, ale mi ja się to z sensem
Nie zda??am si? spoci?
[2015-06-14 00:13:31] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/dudeusz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna fotoAmator1987
Aktywny

**
Przyłączył się : 2013-12-11
Odpowiedz cytując

he he ale się uśmiałem :) przepraszam. Też wydawał mi się dziwnie podejrzany ten nick, no ale każdy ma prawo nazywać się jak mu sie podoba;) tak śmierdzi, jak napisał dudeusz FG dawno już wymarło, sam jestem tym co liczy i chciałby żeby coś sie tu ruszyło, ale narazie cisza i nic nie wskazuje na to by coś miało się zmienić . ja od ponad roku proszę się do Adminów , żeby coś zrobili, bo nie moge głosować.... ale kogo to , kasa zapłacona, więc goń się:) może jak nikt nie zapłaci za Profi to się w końcu obudzą śpiocchy, bo z tego co się dowiedziałem, to ten serwis kiedys przodował, zresztą można to wywsnioskować po zdjęciach jakie są tu pokazane z przed wielu lat. Ja sam nie jestem tutaj zbyt długo, ale jeszcze dwa lata temu, otrzzymywałem jakieś słowa krytyki, pomoc, rady, sugestie i uważam, że dużo wniosły i pomogły mi one, teraz tez ich potrzebuję jednak brak czegokolwiek, zero reakcji. także pozdrawiam i życzę wytrwałośći i spokoju bo w tym serwisie jeszcze nie raz sie przydadzą :)
[2015-06-14 13:18:06] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotoAmator1987 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Dzien dobry. Zeby nie przedluzac to napisze od razu dwie uwagi.
1. Zeby zalozyc konto musialem zalozyc dwa nowe konta pocztowe bo nie moglem sie zalogowac na ustalonego nicka. I tak zostalem Zwieraczem zamiast Zawieraczem (od nazwiska) bo sie zwyczajnie wreszcie pomylilem. Natomiast zmienic tego juz nie moge.
2. Zanim dodalem pierwsza fotke minelo kawal czasu bo rozpoznac zasady rzadzace ta funkcja to nie taka prosta sprawa.
3. Zanim dodalem druga fotke znow minelo sporo czasu bo zapomnialem co i gdzie i dlaczego jest tak bez sensu.
4. Nie moge sie odezwac i to kolejna niezrozumiala niefunkcjonalnosc tego dziwnego miejsca.
5. Ilosc dodawanych na dzien zdjec i dodawanych dziennie komentarzy mowi mi ze tu jakos dziwnie pachnie. Wlasciwie nie pachnie a smierdzi. Trupem.
Czy tu w ogole ktos cos z tym wszystkim robi?

Jeszcze raz poprosze o zmiane nicka na Zawieracz...bo popuszcze!
[2015-06-19 20:35:54] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna fotorobart
Gadulski

**
Przyłączył się : 2005-09-14
Odpowiedz cytując

pewnie starych kont pocztowych już ktoś korzystał, więc są już w systemie i dlatego
nie dało się zalogować tongue

zobaczymy z tą zmiana może się uda
o mnie
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez fotorobart at 2015-06-20 10:51:38]
[2015-06-20 10:49:52] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotorobart [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

pewnie starych kont pocztowych już ktoś korzystał, więc są już w systemie i dlatego
nie dało się zalogować tongue

zobaczymy z tą zmiana może się uda

jak ktoś mógł korzystać z mojego konta?
tłumaczę, że niby mnie przyjęło ale nie dostałem obiecanego maila aktywującego - na moje pytanie do serwisu dostałem odpowiedź, że jeśli nie przyszedł taki mail to już nie przyjdzie i mam się zarejestrować z innego adresu e-mail - no więc utworzyłem taki i się drugi raz zarejestrowałem - i znów przyjęło z informacją, że dostanę link aktywujący - i drugi raz nie dostałem więc założyłem konto pocztowe kolejne i znów się rejestrowałem. I tym razem linka dostałem ale nicka zarejestrowałem z błędem - no trudno jest jaki jest :D ale poproszę o zmianę na Zawieracz

Zawieracz - Zwieracz :-P
[2015-06-20 18:50:47] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]