Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 177
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 47074 razy i ma 176 odpowiedzi Następny wątek
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
ART., nowe zasady funkcjonowania - Propozycja(!) Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

W skrócie:

Przede wszystkim zmieniamy nazwę z ART na WYRÓZNIONE. To subtelna róznica, generalnie utrzymuje istotę założenia a nie razi niektórych purystów językowych.

1. Znajdujesz fajną fotkę i typujesz ją do WYRÓŻNIONE.
2. Fotka trafia do Poczekalni i rozpoczyna się głosowanie – ocena jednak nie dotyczy samej fotki tylko oceniane jest Twoje polecenie, pomysł, głos, że dana fotka według Ciebie nadaje się do WYRÓŻNIONE. Pamiętaj! nie oceniamy samej fotki tylko Twoją opinię o tej fotce, że nadaje się ona do WYRÓŻNIONE.
3. Głosowanie odbywa się na zasadzie: PLUS / MINUS a rozpoczyna się od stanu „0”. Przykładowo trzy plusy i jeden minus dają w wyniku 2.

4. Po określonym stałym czasie następuje zamknięcie głosowania i podsumowanie:
• Jeśli większość głosujących osób poparło Twój głos to fotka przechodzi do WYRÓŻNIONYCH a Ty otrzymujesz w nagrodę w postaci Punktów Autora. Liczba przyznanych punktów jest tym większa im więcej osób poparło Twoją propozycję.
• Jeśli wynik głosowania jest ujemy lub równy ZERO to fotka wypada z poczekalni a Ty tracisz odpowiednią liczbę punktów: tym więcej im więcej osób oceniło na minus Twoją Propozycję.

Jakie korzyści przynosi taki mechanizm?
• Korzysta Autor fotki, ponieważ, jeśli fotka jest „dobra” to znajduje się w grupie wyróżnionych fotek
• Korzysta Polecający, ponieważ, jeśli zaproponuje dobrą fotkę, i przejdzie ona do WYRÓŻNIONE. To zostaje nagrodzony Punktami Autora za swoją inicjatywę
• Korzysta serwis, ponieważ powstaje mechanizm skutecznego wydobywania na światło dzienne wyróżniających się fotek.

Uwagi:
• Typowania może dokonać każdy Autor, który posiada przynajmniej … punktów Autora na swoim koncie. Nie trzeba podawac uzasadnienia typowania do WyRÓŻNIONYCH
• Oceny Polecenia możne dokonywać każdy Autor, który posiada przynajmniej … punktów Autora na swoim koncie. Oceny nie trzeba uzasadniać. Jeden autor ocenia jedną fotkę tylko raz (na zawsze).
• Jeden Autor może typować … fotek na dobę.
• Fotka WYRÓŻNIONA to fotka która (tu zasady charakteryzujące taką fotkę, muszą być jak najbardziej jednoznacznie)
----------------------------------------
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[Edytuj 4 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2007-04-17 06:55:58]
[2007-04-17 06:25:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Re: ART., nowe zasady funkcjonowania - Propozycja(!) Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

pomysł trzyma sie kupy.A co z normalna miesięczną punktacją?.Co z fotkami polecanymi przez mod?.Z podziałem albumowe i troche lepsze?
[2007-04-17 07:06:45] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-02-21
Odpowiedz cytując

jestem z was dumny chłopaki; pomysł mi się podoba;
- mysle ze co do ilosci to 1/ tydzien zeby to wyroznienie bylo naprawde wartosciowe;
- co do punktow to na pewno nie mniej niz z setką;
- KAZDY ma prawo glosowac i komentowac w tej kategorii
(choc glosowanie mozna ograniczyc dla osob od 1. lub 2. gwiazdki)
- od razu podzielic na kategorie coby bylo to czytelne (przynależnosc do kategori przydzielalby autor juz po przejsciu);

teraz pozostaje pytanie co zrobic z obecnym ARTem;
moja propozycja to wstrzymac sie narazie z polecaniem, tylko stopniowo wstawiac do poczekalni foty z obecnego ARTu
www.marcinkotlarek.ovh.org
"mówisz że nic już się nie zmieni mamo,
a ja chciałbym towarzyszyć w locie kormoranom"
ostr
[2007-04-17 12:21:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Od : 2006-12-22
Odpowiedz cytując

1. propozycja "wyroznione" a nie 'art" jest bardzo dobre. Kazde zdjecie jest praca artystyczna tylko ... na innym poziomie a czy zdjecie jest art to raczej subiektwyne oczucie
2. plus / minus - czemu nie lecimy od zera
3. nie jestem za tym ze jesli fotka wypada z poczekali, autor dostaje minusa, to nie fair w stosunku co do osob ktore dopiero sie ucza i dla nich prace sa naprwade dobre - jestem przeciw w pkt 4 drugiemu podpunktowi
4. min. punktow do oceny ... nie wiem, trzeba zrobic tak zeby w miare sprawiedliwie zbyt wiele jest nowych osob ktore maja dobre prace i zbyt wiele osob odchodzi
5. jestem za uzasadnieniem ocen a nie trzymaniem sie domysłów i wlasnych widzimisie oceniającego, mamy sie uczyc z krytyk i komentarzy a czesto osoby ktora nas oceniają ... maja inne zamierzenia mowiac Nie (o ktorych czesto wiedza tylko dwie osoby)
http://www.lastfm.pl/user/M5v5
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Miss_Eve at 2007-04-17 13:58:03]
[2007-04-17 13:32:42] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Ogólnie koncepcja mi pasuje z jednym małym ale.
Polecane fotki mogły być te, które są nowo wstawiane, choć wiem ze napewno bedzie tu sprzeciw.

Jest tyle dobrych fotek do ej pory w galeriach autorów, ze grozi to chyba zawaleniem nowej poczekalni.

Pozdrawiam
[2007-04-17 14:37:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

Bardzo mi się podoba ten pomysł, brzmi ciekawie.
Ale:
- dostać się tam powinno być nie tak łatwo jak obecnie do artu.
- co z poleceniem własnej fotki
- róznica plusów potrzebnych do przejścia fotki min 5, a nawet 10!
-

Typowania może dokonać każdy Autor, który posiada przynajmniej 100 punktów Autora na swoim koncie. Nie trzeba podawac uzasadnienia typowania do WyRÓŻNIONYCH

-

Jeśli wynik głosowania jest ujemy lub równy ZERO to fotka wypada z poczekalni a Ty tracisz odpowiednią liczbę punktów: tym więcej im więcej osób oceniło na minus Twoją Propozycję.
Całkowicie ZA, ale przed dodaniem do poczekalni wyskakujące okienko z info o tym. A jak ktoś leń lub czytać nie umie ze zxrozumieniem, to jego problem

-

Typowania może dokonać każdy Autor, który posiada przynajmniej jedną gwiazdkę punktów Autora na swoim koncie. Nie trzeba podawac uzasadnienia typowania do WyRÓŻNIONYCH
(ale zwiękrzyć limit przy możliwości głosowania, np do 2 gwiazdek)

-

Jeden Autor może typować 1 fotkę na tydzień

KLIKNIJ

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez zwirko at 2007-04-17 15:28:38]
[2007-04-17 15:21:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
barla
Gadulski

Od : 2006-06-03
Odpowiedz cytując

chyba jestem za ??? ... confused

zgadzam się z 'tedarn' częściowo, czyli zacząć od ART - samoistnie bez punktów ??? i może krótszy czas - np 1 dzień, szybciej by się dokonały zmiany ... to zdjęcia znane i już opiniowane raz, to teraz tylko taki 'przegląd' ???

czas w poczekalni MZ 3-dni, jeśli ktoś nie zagląda na FG raz na trzy dni, nie musi głosować ???

Miss_Eve, o ile ja dobrze zrozumiałam, punkty otrzymuje 'polecający', a nie zdjęcie i jego Autor ... jestem za, trzeba się dobrze zastanowić co się poleca ??? bo można się 'pomylić' na swoją niekorzyść sad

Głosowanie i komentowanie, od ... ??? confused trudno powiedzieć ... ale chyba jestem za 100 pkt.

Ja jestem za uzasadnianiem i 'plus' i 'minus' ... każdy ma prawo wiedzieć dlaczego wyróżniono to zdjęcie, a tego nie, jakie polecać, a jakich nie ?

Jeden Autor może typować, 5 fotek na miesiąc tongue

-------------------------------------------------

... wiem, że nic nie wiem ...
Wyobraznia jest wazniejsza od wiedzy,
poniewaz wiedza jest ograniczona.
[2007-04-17 15:29:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/barla [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

o ile ja dobrze zrozumiałam, punkty otrzymuje 'polecający', a nie zdjęcie i jego Autor ... jestem za, trzeba się dobrze zastanowić co się poleca ??? bo można się 'pomylić' na swoją niekorzyść sad

i to by było cool rozwiązanie. Ale autor tez jakiegoś punkta powinien zdobyć za wyróznienie zdjęcia;)
KLIKNIJ

[2007-04-17 15:35:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
barla
Gadulski

Odpowiedz cytując

Autor za wyróżnione zdobędzie ... będą to plusy na bieżąco od innych userów ... i zdjęcie będzie w górnym pasku się 'przewijało' - zawsze na bieżąco ...

------------------------------------

http://barla.fotogalerie.pl/
[2007-04-17 15:38:25] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/barla [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

prawda to jest ze bedzie wieksza selekcja prac w wyroznionych i moze dobrze,
ale zobaczcie - jest wiele dobrych autorow ktorzy sa od niedawna i nie sadze zeby mieli 100 pkt a pracami przebija fotografow ktorzy "nadbiaja" sobie punkty albo sa na tyle dlugo ze je mają
nie jestem za tym zeby osoba ktora proponowała zdjecie dostawała punkty ujemne, a ten kto wg zwirka mialby 100 pkt traciłby - dlatego tym bardziej 100 pkt odpada i tym samym punkty ujemne
[2007-04-17 16:43:22] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

prawda to jest ze bedzie wieksza selekcja prac w wyroznionych i moze dobrze,
ale zobaczcie - jest wiele dobrych autorow ktorzy sa od niedawna i nie sadze zeby mieli 100 pkt a pracami przebija fotografow ktorzy "nadbiaja" sobie punkty albo sa na tyle dlugo ze je mają

Ktoś nowy, kto ma dobre prace, szybko uzbiera te punkty. pamiętaj, ze nie tylko na fotkach mozna je uzbierać, ale tez na KK.

nie jestem za tym zeby osoba ktora proponowała zdjecie dostawała punkty ujemne, a ten kto wg zwirka mialby 100 pkt traciłby - dlatego tym bardziej 100 pkt odpada i tym samym punkty ujemne

A dlaczego niby nie? jakiś powód?
Właśnie to odstraszy od wstawiania prac po to aby wstawić i nabić punkty, i wyeliminuje kolesiostwo i polecanie opprze4z podwójne konta

KLIKNIJ

[2007-04-17 16:49:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
barla
Gadulski

Odpowiedz cytując

Ci, którzy są nowi i następni, którzy przyjdą ... na początek nie muszą polecać, ich prace będą polecane do poczekalni i wyróżnienia ...

nikt, nic nie straci ... dobre zdjęcia są MZ zauważane ... ;)

-----------------------------

http://barla.fotogalerie.pl/
[2007-04-17 16:59:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/barla [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

mowisz ze szybko uzbiera 100 pkt nie wydaje mi sie, zobacz ile ocen jest dawanych za kolezantwo. zaproponowałes chyba tez dwie gwiazki czemu nie.
osoba ktora wybiera nie powinna tracic, poniewaz wybor pracy wyroznionej to bardzo indywidualne odczucie, kazdy ma inne, gust estetyczny. Jedym podoba sie grafika innym tradycyjna fotografia. Wydaje mi sie ze max 5 prac proponiowanych w miesiacu, min dwie gwiazdki ale jak karac tych co przesadzajac z wzajemna adoracja hmmm ? nie wiem
Jestem tu zbyt krotko to tylko moje propozcyje, chodzi mi o to zeby FG nie zamykała sie przed nowymi osobami.
Ale jak zdecydujecie tak będzie
[2007-04-17 18:10:31] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

chodzi mi o to zeby FG nie zamykała sie przed nowymi osobami.

No właśnie. Propozycja jest zła. I to bardzo bardzo. Dlaczego?

1. Nowy system nie będzie zrozumiały dla nowych użytkownikow; zanim zorientuja się, o co tu chodzi, po prostu uciekną... Fotogalerie nie są jedyną forma prezentacji zdjęć w necie i o tym wszyscy wiecie.

2. Proponowany system jest sprzeczny z ludzką naturą. Zakłada, że bardziej zależy nam, żeby oceniać cudze zdjęcia, że bardziej nam na tym zależy by nasze preferencje estetyczne w werbalnej formie oceniać - niż żeby nasze foty były oceniane. Tak nie jest. Samo zdjęcie staje się w tym kontekście tylko pretekstem do realizacji – skądinąd czasem interesujących skłonności literackich – określonych towarzystw wzajemnej adoracji. Byłoby hipokryzją sądzić, że takowych nie ma i że takowe nie uzyskają przy tym systemie jeszcze większej możliwości konsolidacji.

3. Po co tak naprawdę prezentujemy zdjęcia na FG? Myślałem, że po to, by w jakiś sposób uczestniczyć w dialogu z ludźmi, którzy maja podobną pasję. Obecny system w pewnej mierze umożliwia to. Nowy – proponowany – doprowadzi szybko do powstania skrajnie kastowych struktur. Jestem przekonany, że Autorom przyświecają intencje, ale realizacja tego pomysłu – w moim przekonaniu –uśmierci FG! Nie jestem z tym portalem związany zbyt emocjonalnie i dlatego sądzę, że łatwiej mi spojrzeć na sprawę z dystansu.

4. Pokazujemy zdjęcia, bo chcemy się czegoś dowiedzieć, chcemy wyciągnąć wnioski, chcemy usłyszeć opinie – niekoniecznie pozytywne – ale nie nasze, chcemy się z kimś zgodzić, chcemy się z kimś pokłócić, pożartować, chcemy po prostu dialogu.

5. Nie jestem tu długo, nie rozeznałem się nawet w istniejących TWA ( może trochę...), ale nie zgadzam się na tworzenie sztucznych form uczetstnictwa...

Czy – zamiast tworzyć skomplikowane systemy oceniania- nie lepiej byłoby po prostu wprowadzić kategorię pośrednią między fotą albumową a ART.? Byłoaby to fota lepsza niż zwykłe, ale jeszcze nie „Picasso”?
[2007-04-17 23:43:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

Popieram agnostyka, nowy pomysł stworzy zamknięte struktury, zamknie dialog a pomysł nie wyjaśnienia co jest "wyróżnione" a co nie jest wogóle nie do przyjęcia.

FG chce podnieść poziom i dobrze ! Jestem za zmienieniem nazwy z ART gdyż jest to krzywdzące dla innych fotografów, dla ktorych własne prace są art. A sama nazwa w sobie tworzy wyścig szczurów tylko po to zeby cos nazywało sie artyzmem strony FG. Startowalam do art tylko po to zeby móc oceniać więcej prac, a sama dla siebie nie potrzebuje art zeby stwierdzić czy moja praca są dobra (po to jest samokrytycyzm, komentarze, krytyki). Wyrożneinie jest bardzo dobrym pomyslem, ktos inny proponuje - kilka osob ocenia (więcej niż teraz) Autorowi zdjęcia miło bedzie jesli jego praca będzie wyróżniona ale nie gańmy za to ze każdy ma inne spojrzenie na piękno. Jesteśmy przecież artystami. Nie zamykajmy sie w schematach
[2007-04-18 09:06:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

Jesli to co napisalam was nie przekonuje
to
wejdzcie do poczekalni i zobaczcie ile prac i jakich startuje do art!

zacznijmy od zmiany nazwy potem selekcji nie od aż 100 pkt. ale ilosci osob ktore je popiera - ale tez chodz z granica
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Miss_Eve at 2007-04-18 09:47:13]
[2007-04-18 09:37:23] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Korzysta serwis, ponieważ powstaje mechanizm skutecznego wydobywania na światło dzienne wyróżniających się fotek.

Ten punkt jest conajmniej dyskusyjny.

W praktyce mechanizm ten doprowadzi do tego, że zanim ktoś poleci zdjęcie do wyróżnienia - będzie robił rozeznanie - jaki typ fot dobrze się "sprzedaje" na fotogalerii... thinking Kiedy zorientuje się, ze nieźle "idą" np. starcy z pooranymi zmarszczkami albo geometryczne projekty - to też takich fot będzie orędownikiem, bo nie będzie chciał punktów tracić. .. biggrin Kto by się chciał narażać i punktu tracić... ukształtuja się nawyki oportunistyczne.

Obawiam się, ze ludzie nie będą polecać tego co im się podoba tylko to co się podoba innym... A to prowadzi w prostej linii do tego, że dobra fota - kóra w danym momencie idzie pod prąd aktualnych gustów oceniaczy - nigdy nie wylezie nawet na swiatło dzienne...

Inna sprawa - do Ewy: termin ART nic tu nie jest winien - mi się podoba... Działa prowokacyjnie - a ostatecznie i takze chodzi o zabawę. Obecny system nie jest taki zły - sprawdził się - jest popularny w necie i chyba nie potrzebuje wielkich rewolucji - raczej wprowadzenia drobnych zmian ( dodatkowa kategoria.. tongue )

Pozdr. Mam nadzieję, ze Projektanci zmian nie wezmą mi za złe mojej krytyki hugs - ja tu się raczej nie udzielam na forum, ale ten pomysł nie spodobał mi się bardzo bardzo...
[2007-04-18 10:06:42] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

System wg mnie moze byc dobry (czy bedzie to sie wyjdzie w praniu)
Liczba osob z iloscia pkt> 100 jest wystarczajaca by w ART pojawialy sie nowe zdjecia, a mozliwosc polecenia 1/tydzien sprawia ze ta rotacja nie bedzie zbyt duza,
zeby ocenic na tak/nie potrzeba dwoch gwiazdek, mysle, ze nie jest to ilosc niemozliwa do uzyskania w niedlugim czasie
jakby pkt ART liczyly sie podwojnie lub potrojnie w stosunku do normalnych to mocni autorzy szybciej mogliby dostac sie do grona glosujacych a potem nawet polecajacych prace;
co do minusow gdy fota wypadnie, jest to dobre: polecajacy powinien sie liczyc z taka mozliwoscia by nie polecal gniotow;
polecanie wlasnych prac? - wydaje mi sie ze nie powinno byc takiej mozliwosci,

pozdr
ostr
[2007-04-18 10:08:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna sq2hct
Cos juz tam naskrobal...

*
Przyłączył się : 2005-03-30
Odpowiedz cytując

1. Znajdujesz fajną fotkę i typujesz ją do WYRÓŻNIONE.
2. Fotka trafia do Poczekalni i rozpoczyna się głosowanie – ocena jednak nie dotyczy samej fotki tylko oceniane jest Twoje polecenie, pomysł, głos, że dana fotka według Ciebie nadaje się do WYRÓŻNIONE. Pamiętaj! nie oceniamy samej fotki tylko Twoją opinię o tej fotce, że nadaje się ona do WYRÓŻNIONE.

Ocena musi dotyczyć zdjęcia, inaczej cała zabawa nie ma sensu. W końcu odeszliśmy od honorowania punktami komentarzy, a tu nagle próbujemy wracać do oceniania czegś innego niż samo zdjęcie.
Proponuję również dać samemu autorowi szansę dodania danego zdjęcia do poczekalni, ale pod warunkiem, że zdjęcie w serwisie już jest minimum x dni (np. nie mniej niż 10 dni).

3. Głosowanie odbywa się na zasadzie: PLUS / MINUS a rozpoczyna się od stanu „0”. Przykładowo trzy plusy i jeden minus dają w wyniku 2.
4. Po określonym stałym czasie następuje zamknięcie głosowania i podsumowanie:
• Jeśli większość głosujących osób poparło Twój głos to fotka przechodzi do WYRÓŻNIONYCH a Ty otrzymujesz w nagrodę w postaci Punktów Autora. Liczba przyznanych punktów jest tym większa im więcej osób poparło Twoją propozycję.
• Jeśli wynik głosowania jest ujemy lub równy ZERO to fotka wypada z poczekalni a Ty tracisz odpowiednią liczbę punktów: tym więcej im więcej osób oceniło na minus Twoją .

Dodatnie punkty autora powinny należeć się zarówno typującemu, jak i również autorowi zdjęcia. Jednak ujemne tylko typującemu lub autorowi o ile sam jest typującym siebie.

Propozycję.

Jakie korzyści przynosi taki mechanizm?
• Korzysta Autor fotki, ponieważ, jeśli fotka jest „dobra” to znajduje się w grupie wyróżnionych fotek
• Korzysta Polecający, ponieważ, jeśli zaproponuje dobrą fotkę, i przejdzie ona do WYRÓŻNIONE. To zostaje nagrodzony Punktami Autora za swoją inicjatywę
• Korzysta serwis, ponieważ powstaje mechanizm skutecznego wydobywania na światło dzienne wyróżniających się fotek.

Uwagi:
• Typowania może dokonać każdy Autor, który posiada przynajmniej … punktów Autora na swoim koncie. Nie trzeba podawac uzasadnienia typowania do WyRÓŻNIONYCH.
• Oceny Polecenia możne dokonywać każdy Autor, który posiada przynajmniej … punktów Autora na swoim koncie. Oceny nie trzeba uzasadniać. Jeden autor ocenia jedną fotkę tylko raz (na zawsze).

Uwzględniając również konta standardowe i ich ograniczenia, progowa ilośc punktów nie może byc zbyt wysoka. Zbyt wysoki próg będzie promował konta PROFI ( wiecej zdjęć, większe prawdopodobieństwo zebrania i utrzymania przez cały okres zabawy na FG odpowiedniej ilości punktów - no chyba, że takie mają być dodatkowe przywileje dla PROFI). Przy obecnym systemie uważam, że próg nie powinien być wyższy niż 30pkt.

• Jeden Autor może typować … fotek na dobę.
• Fotka WYRÓŻNIONA to fotka która (tu zasady charakteryzujące taką fotkę, muszą być jak najbardziej jednoznacznie)

Typować można 30 (np nie więcej niż 5 dziennie) zdjęć do wykorzystania w miesiącu. Od typującego będzie zależało czy limit w tydzień wykorzysta, czy rozłoży go jakoś. Ale ograniczenie - jeśli autor sam siebie typuje, to ma ograniczenie 1 zdjęcia na tydzień.

Odpowiednio wysoka ( np. 5pkt) różnica na plus wpuszczająca zdjęcie do WYRÓŻNIONYCH sama z siebie spowoduje, że nie trzeba opisywać warunków koniecznych do spełnienia.

[2007-04-18 12:41:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sq2hct [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

Agnostyk oczywiscie ze zmieni, możemy dyskutować dalej ale ja swoją wersje przedstawiłam
[2007-04-18 13:00:47] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

dodajac do tego co napisalam i po przeczytaniu posta sq2hct
1. ocena musi dotyczyć zdjęcia, osoba ktora proponuje musi być drugorzędna ale może dostać pkt tak jak jest to przy kk
2. nie jestem za pkt minusowymi (wyjaśniłam w poprzednich komentarzach)
3. typowanie przy m.in 2 gwiazdkach
[2007-04-18 14:16:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

ja w te szczególy się nie wdaję, pomysł jest conajmniej "dyskusyjny"... Może Autorzy Pomysła przekonają nas do niego - zanim go wprowadzą w życie? sad
[2007-04-18 23:52:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
lucynek
Aktywny

*
Od : 2006-06-24
Odpowiedz cytując

Ta propozycja ma jednak zbyt dużo wad. Dodam jeszcze, że wskazana byłaby anonimowość polecającego. Kategoria "Zdjęcia z ambicją" ma większy sens, ale proponuję zwrócić uwagę na podniesienie poprzeczki (osoby oceniające mają konkretny "dorobek", dużo wyższy próg punktowy, np 10pkt, pkt i + i - tylko z uzasadnieniem) oraz anonimowość wchodzących zdjęć do poczekalni. Aleee...o tym już i inni (w tym i już tu niebywający) wiele pisali...
[2007-04-19 09:23:22] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/lucynek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

pomysł jest dobry, ale trzeba to zrobic z glowa i zwrocić uwagę na szerszy krąg
[2007-04-19 10:00:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
elgrabarro
Poczatkujacy

Od : 2007-01-02
Odpowiedz cytując

hmmm.... czy ten pomysł o którym tu tak dyskutujecie zażarcie już nie funkcjonuje?

Mam na myśli zdjęcia polecane przez moderatorów itp. Dodał bym tylko możliwość zgłaszania zdjęcia przez dowolną osobę i ten pomysł głosowania o którym tak rozprawiacie. Z jednym zastrzeżeniem - osoba polecająca fotkę musi uzasadnić dlaczego właśnie to zdjęcie ma coś w sobie... co czyni je tak wybijającym się że powinno być dajmy na to zdjęciem dnia. To powinno ukrócić wszelkie "artystyczne" zdjęcia dzieci, jeżeli będzie coś miało, urzekało to się obroni, proste, ale śliniący się dzieciak nie jest dziełem sztuki....

Postulowałbym również za dodaniem kategorii:

- fotomontaż

- grafika

pewna część prac zbyt daleko odchodzi od pojęcia fotografii, nawet uwzględniając obróbkę w ciemni, w tym wypadku na ogół cyfrowej.

Pozdrawiam.
[2007-04-19 14:33:11] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/elgrabarro [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
grys

Od : 2006-11-10
Odpowiedz cytując

mowisz ze szybko uzbiera 100 pkt nie wydaje mi sie, zobacz ile ocen jest dawanych za kolezantwo. zaproponowałes chyba tez dwie gwiazki czemu nie.
osoba ktora wybiera nie powinna tracic, poniewaz wybor pracy wyroznionej to bardzo indywidualne odczucie, kazdy ma inne, gust estetyczny. Jedym podoba sie grafika innym tradycyjna fotografia. Wydaje mi sie ze max 5 prac proponiowanych w miesiacu, min dwie gwiazdki ale jak karac tych co przesadzajac z wzajemna adoracja hmmm ? nie wiem
Jestem tu zbyt krotko to tylko moje propozcyje, chodzi mi o to zeby FG nie zamykała sie przed nowymi osobami.

Miss Eve... zabierasz głos w sprawie udoskonalenia , sprawiedliwego głosowania itd. wyjaśnij mi proszę , bo chyba ja się nie znam ( zaczynam wątpić przynajmniej) co to jest za uzasadnienie "za temat"
http://fotogalerie.pl/fotka/2741891174782504463,mietowy,Jesus-Christ-Superstar.htm

tak ma to wygłądać ? i czy uważasz, że to zdjęcie(jakość pomińmy) jest warte takiego wyróżnienia?, czy wystarczy taka argumentacja jak ta? a może ktoś wstawi zdjęcie Jana Pawła II i napisze "idol" to będzie ART temat?...
[2007-04-19 21:41:12] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/grys [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

grys odpowiadając na Twoje pytanie >

Dlatego jestem za wieksza ilościa osob ktore decyuje co jest wyroznieniem a co nie. Dla mnie wyroznienie jest w tym momencie, gdzie np. temat ciekawie laczy sie z zdjeciem , a dla kogos innego te zdjecie może przejść bokiem.

Nie proboj wplynąć na moj gust tego co jest piękne a co nie ok? bo strasznie tego nie lubie. Jesli Tobie sie nie podoba to napisz Nie i wszystko.

Jeśli chodzi o Jana Pawła - jest wielką osoba co sprawi ze porywa sam w sobie, A słowo "idol" jest niestosowne. Moze ktos napisze ...
Tym bardziej ze nie wierze, porywa mnie jako człowiek nie wiarą! Jesli otwierając zdjecie poczuje to co przy dodawniu zdjec obecnie napisze tak lub nie.
[2007-04-20 09:10:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

ps. widzisz grys i juz masz temat na art wink

pozdrawiam
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Miss_Eve at 2007-04-20 09:46:40]
[2007-04-20 09:16:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

No tak, widze, ze każdy gada tu swoje. Fajnie się bawicie. laughing
[2007-04-22 01:36:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

No tak, widze, ze każdy gada tu swoje. Fajnie się bawicie. laughing

funkcja uruchomiona.

[2007-05-01 11:14:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna sq2hct
Cos juz tam naskrobal...

*
Odpowiedz cytując

funkcja uruchomiona.

Szkoda, że ŻADEN z postulowanych pomysłów nie został przyjęty przez administrację serwisu. Mało tego, mimo zadanych przez admina pytań w pierwszym poście tego wątku i udzielonych na nie odpowiedzi w formie propozycji, nie widać nigdzie tutaj odpowiedzi na te wątpliwości.

Pytanie, czy autor zdjęcia ma jakiś wpływ na to czy jego zdjęcie ma być w WYRÓŻNIONYCH, czy nie. Innymi słowy, czy może wycofać polecenie? Moim zdaniem powinien mieć taką możliwość.
[2007-05-01 12:31:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sq2hct [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna sq2hct
Cos juz tam naskrobal...

*
Odpowiedz cytując

Hmmm...a co jeśli zdjęcie moim zdaniem kwalifikuje się do wyróżnionych, ale forma i treść zgłoszenia do poczekalni jest słaba? Zgodnie z treścią Pomocy: " Pamiętaj! nie oceniamy samej fotki tylko Twoją opinię o tej fotce, że nadaje się ona do WYRÓŻNIONYCH" oceniam na NIE opinię napisaną przez typującego. Jednak w takiej sytuacji krzywdzę autora zdjęcia, bo bezasadnie utrudniam zdjęciu dostanie się do wyróżnionych.
[2007-05-01 12:49:20] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sq2hct [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

funkcja uruchomiona.

mam 3 pytania:
kto moze polecać?
kto moze glosowac?
kto moze komentowac fotki wyroznione?
ostr
[2007-05-01 14:05:18] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

to jest moje odczucie ale w wyroznione podniosly poziom galerii
przegladam wlasnie poczekalnia...
ale przekonajcie sie sami
[2007-05-01 15:24:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
MissEve
Bywalec

Odpowiedz cytując

administratorze zdjecia ktore byly w art niech zostana wyroznione, po cos kazdy sie starał. Niech prawo nie działa wstecz. czy wszystko ma isc od podstaw. wiadomo jakie zdjecia byly w art teraz wystarczy startowac z nimi kiedy wiadomo ze one juz były?! nie pasuje mi to
zdjecia ktore byly w art niech bede wyroznione
[2007-05-01 15:31:48] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/MissEve [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna jedrzej
Cos juz tam naskrobal...

Przyłączył się : 2006-12-01
Odpowiedz cytując

a ja uważam, że fotki wyróżnione to te które zajmują miejsca w pierwszej setce do fotki miesiąca. w końcu skoro dostały tyle głosów to na pewno się wyróżniają.
Pozdrawiam!
[2007-05-01 16:12:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/jedrzej [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

administratorze zdjecia ktore byly w art niech zostana wyroznione....
zdjecia ktore byly w art niech bede wyroznione

i tak jest...
Przecież stare Arty nie znikneły - są normalnie na liście wyróżnionych...
Jeśli chodzi Ci o to, że na liście WYROZNIONE jest tylko 30 podstron po 10 każda to faktycznie narazie jest to ograniczenie - ale chwilowe.
planujemy w najbliższym czasie w jakiś specjalny sposób promować wszystkie fotki z grupy wyróźnionych.

[2007-05-01 17:06:43] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna paap
Bywalec

**
Przyłączył się : 2006-04-26
Odpowiedz cytując

A jak to jest z tym wejściem do Wyróżnionych?? Wystarczy jeden głos na TAK i zdjęcie wchodzi?? Już Art było lepsze, musiała być różnica trzech punktów... Czy to czasem nie obniży poziomu?? confused Była wcześniej propozycja: różnica minimum 5 punktów...

Co do punktów Autora - pole popisu dla punkciarzy laughing laughing laughing

A kto może głosować? Wszyscy? Czy jest jakieś ograniczenie?
[2007-05-01 17:13:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/paap [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

funkcja uruchomiona.

mam 3 pytania:
kto moze polecać?
kto moze glosowac?
kto moze komentowac fotki wyroznione?

w tej chwili full open - kazdy moze polecac, kazdy moze glosowac, kazdy moze komentowac (to dziwne zeby nie mógł...)

jeden wyjątek - nie mozna oceniać własnego polecenia, ale jesli ktos inny poleci moją fotkę - to juz mogę to robić.

czemu full open? - ano dlatego, że takie rozwiązanie nie będzie tworzyło zamkniętych struktur, o któtorych wspomniano kilka postów.

a zabezpiecenie przed naduźyciami? przed chwilą zadziałało:
jeden z radosnych pstrykaczy zapędził się i polecił własną fotkę z bardzo cukrowym komentarzem. Fotka generalnie była przeciętna - stąd w ciągu godziny znalazlo sie 5 minusow - fotka zostala momentalnie wycofana (przez usuniecie) przez Autora. Poniewaz sam autor powisil swoja fotke to akurat mial szanse bezbolesnie wycofać się z tego błednego ruchu.

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2007-05-01 17:21:12]
[2007-05-01 17:16:10] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

Pytanie, czy autor zdjęcia ma jakiś wpływ na to czy jego zdjęcie ma być w WYRÓŻNIONYCH, czy nie. Innymi słowy, czy może wycofać polecenie? Moim zdaniem powinien mieć taką możliwość.

nie ma.
Generalnie jest tak, za autor wieszając fotki w internecie wystawia je "publiczny ostrzał" a to jest jeden z elementów takiej oceny.

Jesli polecenie zakonczy sie sukcesem to fotka "wyplynie" do podgrupy wyroznionych - to ewidentna korzysć dla Autora.

jesli polecenie zakonczy sie niepowdzeniem to problem polecającego, że zbyt lekkomyslnie połakomił sie na przyszłe punkty za polecenie. W kazdym razie Autor i fotka nie jest w zaden sposb napiętnowana - zostaje na swoim miejscu jak była przed poleceniem.

[2007-05-01 17:20:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

mimo zadanych przez admina pytań w pierwszym poście tego wątku i udzielonych na nie odpowiedzi w formie propozycji, nie widać nigdzie tutaj odpowiedzi na te wątpliwości.

zapewniam, że wszystkie posty w tym wątku z uwagą przeczytałem.
Mam je w pamięci i mogą być jeszcze wprowadzane w życie jeśli nowe zasady w obecnej postaci nie będą się spisywały.

[2007-05-01 17:24:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

A jak to jest z tym wejściem do Wyróżnionych??.....?

wrrrr,
zapraszam do zapoznania się z zasadami - tutaj: http://fotogalerie.pl/pomoc?tId=14

[2007-05-01 17:27:55] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna paap
Bywalec

**
Przyłączył się : 2006-04-26
Odpowiedz cytując

A jak to jest z tym wejściem do Wyróżnionych??.....?

wrrrr,
zapraszam do zapoznania się z zasadami - tutaj: http://fotogalerie.pl/pomoc?tId=14

Olkutrolku, zapoznałem się z tym, przeczytałem, a najwidoczniej mnie nie zrozumiałeś. Dziwne dla mnie jest, że wystarczy różnica jednego punktu aby zdjęcie przeszło do wyróżnionych, wrrrr....
[2007-05-01 17:32:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/paap [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

Hmmm...a co jeśli zdjęcie moim zdaniem kwalifikuje się do wyróżnionych, ale forma i treść zgłoszenia do poczekalni jest słaba? Zgodnie z treścią Pomocy: " Pamiętaj! nie oceniamy samej fotki tylko Twoją opinię o tej fotce, że nadaje się ona do WYRÓŻNIONYCH" oceniam na NIE opinię napisaną przez typującego. Jednak w takiej sytuacji krzywdzę autora zdjęcia, bo bezasadnie utrudniam zdjęciu dostanie się do wyróżnionych.

być może jest to niedokladnie napisane ale oczywiste jest że nie oceniamy poziomu literackiego treści polecenia tylko to, czy ktoś nie zapędził się typując fote do WYRÓŻNIONYCH. Defacto upraszczając jest to w jakis sposob ocena fotki - tylko dosc subtelna zasada tu obowiązuje:
- nie oceniamy fotki czy jest dobra czy zła
- oceniamy fotkę czy jest wyróźniająca się, czy nie. Ale jeśli nie jest wyróżniająca się to nie oznacza wcale że jest zła i że jej Autor z tego powodu powinien mieć jakieś "kary"
...stąd odpowiedzialność punktową przenosimy na Polecającegoktory moze stracić ale i sporo zyskać jesli wypromuje fajną fotkę.

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2007-05-01 17:37:38]
[2007-05-01 17:33:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

Olkutrolku, zapoznałem się z tym, przeczytałem, a najwidoczniej mnie nie zrozumiałeś. Dziwne dla mnie jest, że wystarczy różnica jednego punktu aby zdjęcie przeszło do wyróżnionych, wrrrr....

ok, zastanowimy się jeszcze,

nie widze tutaj nic zlego: co w wypadku kiedy zostalo oddane 51 glosow w stosunku 25/26?
moim zdaniem glosowanie jednak sie tutaj odbylo - bylo dosc zazarte ale rozstrzygniecie padło...

poczekamy zobaczymy, jesli sie nie sprawdzi to wprwadzimy minimalną liczbę glosow, przy ktorym w ogole bedzie rozstrzygniecie oraz moze tą mimnmalną różnicę ktora przepuszcza do W.

mamy jeszcze najmniej 6 dni na pierwsze rozstrzygniecia, pierwsze nowe propozycje do poczekalni wpadly w nocy... cool

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2007-05-01 17:39:58]
[2007-05-01 17:36:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

hehe, dokladnie widze to samo - i o to chodziło!

[2007-05-01 17:38:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna sq2hct
Cos juz tam naskrobal...

*
Odpowiedz cytując

hehe, dokladnie widze to samo - i o to chodziło!

Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi:)
Co do poziomu poczekalni - poziom wzrósł z prostej przyczyny. Teraz nie ma możliwości zaznaczenia checkbox'a " Dodaj do Poczekalni" przy dodawaniu zdjęcia. Zdecydowana większość zdjęć w poprzedniej Poczekalni lądowała na zasadzie, że dodający zaznaczał co tylko się dało przy dodawaniu zdjęcia.
Czyli teoretycznie bez zmieniania zasad funkcjonowania ART, bez tworzenia czegoś w zasadzie nowego, można było podnieść poziom. Wystarczyło uniemożliwić nowemu zdjęciu dodanie go od razu do poczekalni. Do tego kosmetyka typu zmiana nazwy katgorii z ART na WYRÓŻNIONE i byłoby już to o co chodziło.
[2007-05-01 17:46:42] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sq2hct [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

Czyli teoretycznie bez zmieniania zasad funkcjonowania ART, bez tworzenia czegoś w zasadzie nowego, można było podnieść poziom. Wystarczyło uniemożliwić nowemu zdjęciu dodanie go od razu do poczekalni. Do tego kosmetyka typu zmiana nazwy katgorii z ART na WYRÓŻNIONE i byłoby już to o co chodziło.

super, bardzo pożyteczne są takie złote myśli - po fakcie.

[2007-05-01 17:49:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna sq2hct
Cos juz tam naskrobal...

*
Odpowiedz cytując

...Proponuję również dać samemu autorowi szansę dodania danego zdjęcia do poczekalni, ale pod warunkiem, że zdjęcie w serwisie już jest minimum x dni (np. nie mniej niż 10 dni).

Olku, jesteś pewien, że po fakcie? Taka propozycja była już, nie na darmo zawarłem też ten punkt w propozycjach, wystarczyło ją implementować do obecnych zmian. Ten x dni na początek mógłby być równy czasowi gdy zdjęcie ma wyświetlany status NOWE.
[2007-05-01 17:54:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sq2hct [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

ok, zwracam Ci rację, faktycznie wspominałes coś o tym,
jednak uważam, że te zmiany ktore weszly dzis nie były do zastąpienia tymi kosmetycznymi poprawkami.

[2007-05-01 17:58:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]