Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 27
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 6350 razy i ma 26 odpowiedzi Następny wątek
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
ART - usprawnienia Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Poprawiłem mechanizmy głosowania na ART.

W tej chwili system "nie przepuści" głosu na minus jeśli nie będzie on uzasadniony.
Głos na PLUS nie wymaga uzasadnienia.

W wypadku "oszukiwania" systemu (wpisanie przysłowiowego 'bla bla bla') komentujący w taki sposób zostanie pozbawiony praw do głosowania w ART.
----------------------------------------
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2007-04-11 08:47:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
barla
Gadulski

Od : 2006-06-03
Re: ART - usprawnienia Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Z babskiej ciekawości zapytam :

dlaczego TAK, nie wymaga uzasadnienia ?
moim zdaniem, to dość istotne - dlaczego zdjęcie 'będzie' wśród zdjęć 'ambitniejszych' ... chętnie bym poczytała, o gustach głosujących ...

...wiem, że nic nie wiem ...
Wyobraznia jest wazniejsza od wiedzy,
poniewaz wiedza jest ograniczona.
[2007-04-11 10:27:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/barla [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

kolejne polowanie na muchy.
[2007-04-11 13:09:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

moim zdaniem, to dość istotne - dlaczego zdjęcie 'będzie' wśród zdjęć 'ambitniejszych' ... chętnie bym poczytała, o gustach głosujących...

w zasadzie jak już ma być to aż tak sankcjonowane to może faktycznie powinno być uzasadnienie rówież w przypadku głosowania na tak. Ograniczy to przypadki kumoterstwa.
[2007-04-11 14:29:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-02-21
Odpowiedz cytując

przykre są wasze zmiany; sad
www.marcinkotlarek.ovh.org
"mówisz że nic już się nie zmieni mamo,
a ja chciałbym towarzyszyć w locie kormoranom"
ostr
[2007-04-11 15:02:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

moim zdaniem, to dość istotne - dlaczego zdjęcie 'będzie' wśród zdjęć 'ambitniejszych' ... chętnie bym poczytała, o gustach głosujących...

w zasadzie jak już ma być to aż tak sankcjonowane to może faktycznie powinno być uzasadnienie rówież w przypadku głosowania na tak. Ograniczy to przypadki kumoterstwa.

no ok nie widzę problemu ze zmianą,
tylko zdawało mi się że gdzieś wczesniej był pomysł aby minusy uzasadniać

tylko minusy.

[2007-04-11 16:31:52] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
limba3
Bywalec

Od : 2005-06-03
Odpowiedz cytując

a o co Tobie w końcu chodzi????
nie ma zmian źle, są źle
[2007-04-11 17:01:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/limba3 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotonowa
Pelne uzaleznienie..;-)

Od : 2005-11-27
Odpowiedz cytując

hmm, a może od razu państwo policyjne? cool

jeśli Galernicy sami siebie (siebie, a nie innych) nie będą pilnować, będziemy dalej obwarowywać się kolejnymi zmianami=zasadami=sankcjami i... ech....

coraz smutniej... sad
[2007-04-11 17:37:52] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotonowa [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

nie ma zmian źle, są źle

bo jakbys przeczytal tamten wątek uważnie to zobaczyłbys ze byłem sceptycznie nastawiony do takiej opcji ktora w zasadzie niczego nie zmienia w arcie, a proba stworzeniu calkiem nowego regulaminu zostala calkowicie zanegowana przez administracje...
przykre to sad
ostr
[2007-04-11 18:09:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
koliber
Bywalec

Od : 2007-01-11
Odpowiedz cytując

coś nidziała sprawnie
zdjęcie "polaroid" dostało 6 razy na tak i dopiero znalazło się w art ? thinking
[2007-04-11 19:06:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/koliber [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

coś nidziała sprawnie
zdjęcie "polaroid" dostało 6 razy na tak i dopiero znalazło się w art ? thinking

aktualizacja listy ART jest raz na ok godzinę.
jesli bardzo szybko fotka dostała kilka głosów na ART to mimo że juz formalnie przekoczyła granicę to jeszcze wisiała w poczekalni i w ten sposób mozna było na nią głosować.

[2007-04-11 19:33:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

nie ma zmian źle, są źle

limba, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja się usiłowałem dowiedzieć to sie dowiedziałem... ale paru rzeczy na swój temat.
Ja nadal jestem zdania, ze najgorsze prawo to niestabilne prawo.
Mi osobiście te zmiany nie przeszkadzają, bo nie pisałem komentarzy tylko pod fotkami tych userów, którzy nie mieli takiego zwyczaju. Co się będę wysilał, jak im sie nie chce?
fotonowa, przecież nie ma żadnego przymusu. Nikt nie musi wstawiać fotek do poczekalni, nie musi pisać komentarzy, nie musi głosować. przecież to nie jest obowiązkowe. Ale grzeczność wymaga aby napisać uzasadnienie jeżeli się głosuje. Po prostu grzeczność i szacunek dla osoby której fotkę się ocenia.
[2007-04-11 19:53:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
grys

Od : 2006-11-10
Odpowiedz cytując

no ok nie widzę problemu ze zmianą,
tylko zdawało mi się że gdzieś wczesniej był pomysł aby minusy uzasadniać

tylko minusy.

To tak:
-głos na NIE gdy ma uzasadnienie (a teraz musi) pojawia się z fotką na stronie głównej i wszyscy mogą albo bronić albo się dołożyć, wszystko widać,. Poprzednio wystarczyły 3 krótkie NIE i po fakcie. Autor się wściekał i podejrzewał o złośliwość, wystarczyło przeczytać historię głosowania i walka odwetowa gotowa.

- czy brak uzasadnienia na TAK będzie sprzyjał kumoterstwu? nie ! bo kto będzie chciał landrynkować to i pod gniotem napisze (jak będzie musiał) , że super kadr , pomysł itp.

ALE shame on you w zasadzie z tego samego powodu , uważam ,że przy głosach na TAK również powinna być obowiązkowa argumentacja.
Zdjęcie pojawi się na głównej i nie będzie później niespodzianek w stylu "kto to wpuścił", wszystko na bieżąco będzie widoczne.

prawda?
[2007-04-11 20:22:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/grys [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

limba, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja się usiłowałem dowiedzieć to sie dowiedziałem... ale paru rzeczy na swój temat. .

to sobie je wez do serca i postanow poprawe...

tylko prosze administracje zeby nie wykrecala sie wiecej tekstami typu: "to chcieli uzytkownicy" bo to gie prawda;
pozdro
ostr
[2007-04-11 20:25:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotonowa
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

Po prostu grzeczność i szacunek dla osoby której fotkę się ocenia.

Właśnie o to mi chodziło. Nie wiem tylko, czy sankcje kogoś tego nauczą? Osobiście czuję się jak uczennica na lekcji, gdzie ktoś narozrabiał, a burę dostaje cała klasa.
To moja odczucia, tylko tyle...
Pozdrawiam i już się nie wtrącam.
[2007-04-11 20:36:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotonowa [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
grys

Od : 2006-11-10
Odpowiedz cytując

limba, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja się usiłowałem dowiedzieć to sie dowiedziałem... ale paru rzeczy na swój temat. .

tylko prosze administracje zeby nie wykrecala sie wiecej tekstami typu: "to chcieli uzytkownicy" bo to gie prawda;
pozdro

Tedarn coś słabo czytytasz bo ja coś takiego proponowałem.
Zobacz do wątku "banik tyranik"
[2007-04-11 21:08:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/grys [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

pozdro

tendam tyko to co napisałeś na mój temat to jest właśnie g.. prawda. Wygląda na to, że tylko Ty wiesz o cop Ci chodzi, no może jeszcze kilku jaśnie oświeconych, ale gdzie nam do Was.
[2007-04-11 21:34:46] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

ALE shame on you w zasadzie z tego samego powodu , uważam ,że przy głosach na TAK również powinna być obowiązkowa argumentacja.
Zdjęcie pojawi się na głównej i nie będzie później niespodzianek w stylu "kto to wpuścił", wszystko na bieżąco będzie widoczne.

i tak bedzie od niedluga..

[2007-04-11 21:37:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Po prostu grzeczność i szacunek dla osoby której fotkę się ocenia.

Właśnie o to mi chodziło. Nie wiem tylko, czy sankcje kogoś tego nauczą? Osobiście czuję się jak uczennica na lekcji, gdzie ktoś narozrabiał, a burę dostaje cała klasa.
To moja odczucia, tylko tyle...
Pozdrawiam i już się nie wtrącam.

Fotonowa, wiesz ci którzy normalnie piszą komentarze w zasadzie nie zauważą żadnej zmiany. Nie potrzebnie się tak czujesz. Nawet jestem tym zaskoczony, że mogłaś to wziąć do siebie , nawet żartem.
[2007-04-12 01:11:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

pozdro

tendam tyko to co napisałeś na mój temat to jest właśnie g.. prawda. Wygląda na to, że tylko Ty wiesz o cop Ci chodzi, no może jeszcze kilku jaśnie oświeconych, ale gdzie nam do Was.

DLACZEGO moderatorzy nie moderują samych siebie...???
[2007-04-12 08:32:43] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Katka, rozumiem, że to pytanie retoryczne, więc nie będę starał się na nie odpowiedzieć.
Ale to chyba dobrze, ze moderatorzy nie są w TWA? wink
[2007-04-12 11:30:52] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotonowa
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

Fotonowa, wiesz ci którzy normalnie piszą komentarze w zasadzie nie zauważą żadnej zmiany. Nie potrzebnie się tak czujesz. Nawet jestem tym zaskoczony, że mogłaś to wziąć do siebie , nawet żartem.

Premgra, ok, nie chodzi o to, że poczułam się urażona jakąś wypowiedzią, Twoją czy inną. Jestem zwyczajnie zmęczona... Zmęczona koniecznością wprowadzania rygorów i sankcji tam, gdzie wydawałoby się, że wszystko, o czego przestrzeganie się prosi, jest proste i oczywiste. Tym, że ludzie tak łatwo pozwalają sobie na wylewanie swoich złości na innych... I przyznję Ci rację, że potrzebna tu jest kultura i chociaż nieco dojrzałości.
Nie mam nic przeciwko Tobie, raczej Ci współczuję, bo mam wrażenie, że tak, jak potrafisz, starasz się opanować tu cokolwiek, a czego byś nie robił, i tak zawsze jesteś między młotem a kowadłem...
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Forumowiczów.
[2007-04-12 16:38:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotonowa [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna mecdepologne
Poczatkujacy

Przyłączył się : 2007-01-01
Odpowiedz cytując

Kolejny raz nie rozumiem o co chodzi w tej całej dyskusji ... Chyba jakies wirusy zaatakowały FG ...:) FILOZOFIA WTORNA

Uważam że wprowadzenie obowiązku uzasadniania wyboru jest dobrym pomyslem choc nie do końca rozumiem dlaczego tylko tych na NIE.

Równie trudno uzasadnić jest głos na TAK jak i na NIE.

Poza tym, wiekszość komentarzy nie odnosi sie do kategorii. Bardzo czesto piszemy TAK bo : GO fajna, ciekawie kadrowane itd.. Czy to wystarczajacy argument ???:)

ART okazuje sie problematyczne :) i osobiscie nie widze dobrego rozwiazania tej calej sytuacji

pzdrw wszystkich calkiem wiosennie
[2007-04-12 18:14:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/mecdepologne [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
lucynek
Aktywny

*
Od : 2006-06-24
Odpowiedz cytując

...

Uważam że wprowadzenie obowiązku uzasadniania wyboru jest dobrym pomyslem choc nie do końca rozumiem dlaczego tylko tych na NIE.

Równie trudno uzasadnić jest głos na TAK jak i na NIE.

Poza tym, wiekszość komentarzy nie odnosi sie do kategorii. Bardzo czesto piszemy TAK bo : GO fajna, ciekawie kadrowane itd.. Czy to wystarczajacy argument ???:)

ART okazuje sie problematyczne :) i osobiscie nie widze dobrego rozwiazania tej calej sytuacji

pzdrw wszystkich calkiem wiosennie
Myślę podobnie. Wystarczy konkurs miesiąca, ewentualnie stronka z fotkami najliczniej oglądanymi ; -) No, ale jeśli musi być ART...
[2007-04-13 16:22:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/lucynek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

paranojka trwa. nie zachowujcie się jak premier kaczlandii, towarzyszu. co to za dłuższe rozpatrywanie czy ktoś nie bluzgnie bluzgiem? jak ktoś chce to i na zakatkach spotrafi. i uzasadnianie minusa. no świetnie. crying a kartę szczepień po każdej fotce psa?
[2007-04-16 19:55:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

cool   Re: ART - usprawnienia Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Bandziol, z tą karta szczepień psa, to świetny pomysł :D
Proponuję to włączyć do regulaminu. :P
Idę smażyć naleśniki cool
[2007-04-16 20:47:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Odpowiedz cytując

no to zapraszam tutaj:

http://fotogalerie.pl/forum/mvnforum/viewthread?thread=2390&lastpage=yes

[2007-04-17 06:26:31] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]