Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 35
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 7934 razy i ma 34 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

About Krytyki Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Bravooo!

w koncu cos porzadnego sie pojawilo :) jeszcze tylko poprosze liste krytyk i miodzio, bedzie mozna spokojnie wylaczyc komenty i nie czytac tych pustych komentow.

Juz widze te placze gdy komus sie poleci po punktach za krytyke w stylu " w ladnym miejscu, w ladnym kadrze" laughing laughing

Koniec tego dobrego, mala propozycja zwiazana z krytykami
Proponuje podlaczyc krytyki pod UZASADNIENIA w poczekalni do kategorii PRO (bo to art na pewno nigdy nie bedzie).
I teraz niezaleznie czy ktos napisze cos czy nie wstawic tam krytyke (jak ktos nie napisze to wstawic krytyke NIE do PRO / TAK do PRO)

Dzieki temu PRO w koncu bedzie czyms pozytywnym a nie wysmiewanym przez wszystkich, z porzadnymi uzasadnieniami i porzadnymi zdjeciami, albo przynajmniej ci ktorzy dadza tak bez uzasadnienia poleca po punktach.

PS. Olek wciaz czekam na odpowiedz.
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Kaner at 2007-02-19 10:41:35]
[2007-02-19 10:00:59] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Re: About Krytyki Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

kiedys juz proponowalwm to PRO. Byłoby gitara. Nieukrywajmy, że pewnien znany nam portal ma świetnie rozwiązaną funkcje podpierania i negowania krytyki. Działa to bez zarzutów. Galernicy będdą się musieli gdrubo zastanowić przed podjęciem krytyki. Mala ściagawka też się przyda.
[2007-02-19 10:07:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

wszystko cudnie, i Jezu, jak się cieszę, ale powiedzcie mi, Dobrzy Ludzie, czy te wszystkie zmiany wprowadzone w ciągu ostatniej doby są gdzieś opisane punkt po punkcie, bo ja bym chciała poczytać, żeby nie popełnić jakiejś gafy... confused

ile za komentarz, ile za krytykę, co, dlaczego i jak.... thinking

proszę mi pomóc praying

no, dobra, to już chyba wiem...

* Z Twojej krytyki mają wynikać przydatne dla Autora uwagi, które posłużą do doskonalenia Jego warsztatu fotograficznego.
* Jeśli chcesz dodać komentarz ogólny, nie związany z technicznymi aspektami fotografii zrób to poprzez funkcję dodaj komentarz
* Za Twoją rzeczową i treściwą konstruktywną krytykę możesz otrzymać punkty!
* Autor fotki którą właśnie komentujesz może przyznać ocenę pozytywną, Inni Autorzy mogą przyznać ocenę pozytywną bądź negatywną.
* Pozytywna ocena Twojej konstruktywnej krytyki to 0.5 punktów Autora więcej na Twoim koncie.
* Negatywna ocena Twojej konstruktywnej krytyki to 1.0 punktów Autora mniej na Twoim koncie.
* Zastanów się, czy napewno chcesz dodać konstruktywną krytykę czy zwykły komentarz!. Za niestarannie przygotowaną konstruktywną krytykę licz się z możliwością utraty punktów!. Zatem postaraj się aby uwaga którą zaraz napiszesz była rzeczowa!

tylko, zapewne to nie wyeliminuje złośliwości czy odwetów, ale cóż - pożyjemy, zobaczymy....

FOX, ciągle czekam na odpowiedź na mojego priva.

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez every at 2007-02-19 12:20:56]
[2007-02-19 11:35:37] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-02-21
Status: Offline
Odpowiedz cytując

Czy pkt za krytyke zostaną po usunięciu pracy?
fajnie by było jakby zostawały bo częsc autorow chce poprawić prace zgodnie z argumentami krytyki (np ja smile )
pozdr
www.marcinkotlarek.ovh.org
"mówisz że nic już się nie zmieni mamo,
a ja chciałbym towarzyszyć w locie kormoranom"
ostr
[2007-02-19 13:18:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

Czy pkt za krytyke zostaną po usunięciu pracy?

punkty przypisane sa do danego komentarza/k.krytyki

jesli usuwamy fotkę to usuwają sie komentarze z nią zzwiązaną
po usunieciu komentarzy - znikają i te punkty
najblizsza nocna procedura naliczająca punkty Autora (raz na dobe ok, północy) nie widzi juz tych komentarzy i punktów z nimi ziwązanych
czyli dopowiedź jest taka że po skasowaniu komentarzy znikaja punkty

btw: naliczanie punktów z uwzględnieniem części za KK bede robił dopiero - po rozszerzeniu procedury oczywiscie wszystkie wsteczne kk się podliczą cool
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2007-02-19 13:26:56] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

pomysl nad tym by pkt za krytyke jednak zostawaly po usunięciu...
bo autorzy kk nie beda nalezycie nagradzani
ostr
[2007-02-19 13:30:47] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

w końcu się dowiedziałam o co hosi z ta konstruktywna krytyką.
Uważam to za dobry pomysł bo może znikna gnioty a ci którzy będę chcieli sie czegoś nauczyć napewno skorzystają
applause applause applause applause applause applause applause applause applause
[2007-02-19 14:15:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Odpowiedz cytując

...Całkiem niezły pomysł z tymi komentarzami...
Myślę, że to przyczyni się do większego udziału komentarzy na temat w stosunku do wszystkich komentarzy.
zastanawiam się tylko jeszcze, czy nie warto byłoby postawić górny pułap punktów przyznanych za taki komentarz, np. 2pkt
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[2007-02-19 15:34:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
sbogdan1
Bywalec

*
Od : 2006-08-27
Odpowiedz cytując

kiedys juz proponowalwm to PRO. Byłoby gitara. Nieukrywajmy, że pewnien znany nam portal ma świetnie rozwiązaną funkcje podpierania i negowania krytyki. Działa to bez zarzutów. Galernicy będdą się musieli gdrubo zastanowić przed podjęciem krytyki. Mala ściagawka też się przyda.

co tu czarować drogi gipsonie chodzi o portal OB i tyle
[2007-02-19 16:04:10] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sbogdan1 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

co tu czarować drogi gipsonie chodzi o portal OB i tyle

Chyba nie OB tylko FT...
[2007-02-19 19:18:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Proponuje podlaczyc krytyki pod UZASADNIENIA w poczekalni do kategorii PRO (bo to art na pewno nigdy nie bedzie).

a ja nawet proponuje pójść dalej - żeby nie można było głosować TAK/NIE bez napisania konstruktywnej krytyki

cool
[2007-02-20 00:41:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Od : 2005-04-29
Odpowiedz cytując

a ja nawet proponuje pójść dalej - żeby nie można było głosować TAK/NIE bez napisania konstruktywnej krytyki

cool

dobrze gada - dać Jej piwa laughing - zgadzam się z pomysłem.
A co jeśli krytyka będzie hmm "bo mi się nie podoba" to na to samo wyjdzie jakby nic nie napisał ten ktoś.. chyba tylko po to, żeby widzieć kto dał TAK'a albo NIE.. thinking
[2007-02-20 00:45:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

cool

dobrze gada - dać Jej piwa laughing - zgadzam się z pomysłem.
A co jeśli krytyka będzie hmm "bo mi się nie podoba" to na to samo wyjdzie jakby nic nie napisał ten ktoś.. chyba tylko po to, żeby widzieć kto dał TAK'a albo NIE.. thinking

a to, Misiu, że autor takiej krytyki dostanie minusowe punkty od innych userów... biggrin z chęcią się przyłożę... biggrin

no i gdzie to piwo?? tongue
[2007-02-20 00:47:10] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

a to, Misiu, że autor takiej krytyki dostanie minusowe punkty od innych userów... biggrin z chęcią się przyłożę... biggrin

a chyba, że tak biggrin no to tym bardziej popieram laughing
piwo thinking - przy najbliższej okazji .. pewnie toruńskie wink
[2007-02-20 00:51:54] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

a chyba, że tak biggrin no to tym bardziej popieram laughing
piwo thinking - przy najbliższej okazji .. pewnie toruńskie wink

stoi dancing
[2007-02-20 00:53:12] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

cool

Wlasnie o to chodzi. biggrin
[2007-02-20 09:37:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Widze ze jednak amidnistracja nie ma ochoty poprawiac,
wiec ja takze nie mam ochoty juz poprawiac.
[2007-02-21 12:34:23] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Administracja, jak sądzę, ma masę innej roboty, spokojnie smile

(mam nadzieję)

applause za pomysł dodania najlepszej krytyki na główną applause applause
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez every at 2007-02-21 13:04:59]
[2007-02-21 12:40:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
pawelfoto

Od : 2005-12-02
Odpowiedz cytując

pomysl nad tym by pkt za krytyke jednak zostawaly po usunięciu...
bo autorzy kk nie beda nalezycie nagradzani

Popieram w calej rozciągłości!!!!
Nie drażnij scyzoryka

http://www.pawelfoto.fotogalerie.pl
[2007-02-21 14:30:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/pawelfoto [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
meian
Aktywny

Od : 2006-06-15
sad   Re: About Krytyki Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

ależ nudno i beznadziejnie zrobiło się na FG!
do tego stopnia że zaczynacie powoli oceniać swoje komentarze ...

Pozdr,
m
http://www.aiki.pl/
http://meian.digart.pl/
http://meian.fotogalerie.pl/
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez meian at 2007-02-21 17:02:36]
[2007-02-21 17:01:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/meian [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
sbogdan1
Bywalec

*
Odpowiedz cytując

ależ nudno i beznadziejnie zrobiło się na FG!
do tego stopnia że zaczynacie powoli oceniać swoje komentarze ...

Pozdr,
m

myślę że to nie chodzi o ocenę komentarza lecz o wartości jakie z niego wynikają i czy mogą one wpłynąć po ich zastosowaniu dodatnio na ogólny odbiór danej fotki,
[2007-02-21 20:12:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sbogdan1 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

No cóż nie sądziłem że to kiedykolwiek napisze....
Ale podoba mi się ostatnia zmiana. Chodzi mi konkretnie o konstruktywną krytyke.
Podoba mi się sposób naliczania pkt. za krytyke.
Trzeba naprawde napisać z sensem.
Gratuluje pomysłu.......
[Edytuj 2 razy , Ostatnio edytowany przez viking at 2007-02-21 21:13:27]
[2007-02-21 20:13:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
sbogdan1
Bywalec

*
Odpowiedz cytując

No cóż nie sądziłem że to kiedy kolwiek napisze....
Ale podoba mi się ostatnia zmiana. Chodzi mo konkretnie o konstruktywną krytyke.
Podoba mi się sposób naliczania pkt. za krytyke.
Trzeba naprawde napisać z sensem.
Gratuluje pomysłu.......

dokładnie jest tak jak piszesz ,tak więc trzeba najpierw pomyśleć i przeanalizować co się chce napisać tak aby trzymało to się to kupy i ...
[2007-02-21 20:18:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sbogdan1 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

czy te krytyki maja jakąś rotację czy stoi na sztywno "najlepsza".
przecież to jasne, że skoro jest widoczna bedą ją oceniali userzy i zawsze będzie na górze..
trzeba zrobić jakiś obieg najlepszej 10ki? 15ki? confused
[2007-02-23 00:06:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

trzeba wykasować fotę cool
biggrin
[2007-02-23 00:15:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

nie ch to się zmienia chociaż co 6, 8 h. już się na tę fotkę napatrzyłem.
crying
[2007-02-23 13:16:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

jest juz mozliwość wejścia w lista najlepszych/ostatnio dodanych KK
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2007-02-23 18:25:12] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna wtsz
Gadulski

*
Przyłączył się : 2005-08-22
Odpowiedz cytując

przecież to jasne, że skoro jest widoczna bedą ją oceniali userzy i zawsze będzie na górze..
trzeba zrobić jakiś obieg najlepszej 10ki? 15ki? confused

Olkutrolku, fajnie, ze jest możliwość wejścia w listę, ale to, co napisała Szaramysza jest bardzo mądre i w 100% Ja popieram.

Tez mam już dosyć patrzenia na tamtą fotke na głownej i jest to samonapędzająca się machina, tak jak opisała to Szaramysza.

Muis byc rotacja w prezentowanych na głownej KK, inaczej zabawa nie ma sensu.

A jeśli już byłaby rotacja w KK, to jeszcze trzeba zrobić rotację w Polecanych.
[2007-02-23 19:33:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/wtsz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
sbogdan1
Bywalec

*
Odpowiedz cytując

co z tego że jest podgląd innych krytyk jak ta nadal wisi na wejściu i zaczyna to być mdłe i niesmaczne poraz kolejny oglądać jedno i to samo,dokopano konstruktywnie a więc dowidzenia mówimy fotce,a jak już ma być to niech będzie przynajmniej w miniaturce i tylko ilość plusów czy minusów pokazana,będzie ktoś chętny to sobie otworzy i poczyta ,takwięc drogi adminie prośba o zmiany w tym przypadku,pozdrawiam
[2007-02-24 18:48:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/sbogdan1 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

co z tego że jest podgląd innych krytyk jak ta nadal wisi na wejściu i zaczyna to być mdłe i niesmaczne poraz kolejny oglądać jedno i to samo,dokopano konstruktywnie a więc dowidzenia mówimy fotce,a jak już ma być to niech będzie przynajmniej w miniaturce i tylko ilość plusów czy minusów pokazana,będzie ktoś chętny to sobie otworzy i poczyta ,takwięc drogi adminie prośba o zmiany w tym przypadku,pozdrawiam

Albo rotacja, albo ostatnio doddana krytyka, jak w przypadku komentarzy. (choć bardziej jestem za tym drugim)
KLIKNIJ

[2007-02-24 18:54:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

ja BARDZO PROSZĘ! przecież to już się staje powoli nie do zniesienia jak na środku głównej wisi wciąż taki wielki koment!!!
LITOŚCI!
[2007-02-25 00:02:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

mielismy duże, mamy jeszcze wieksze biggrin może lepiej, żeby na głównej wisiał jedynie fragment KK??
ostr
[2007-02-25 11:52:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

mielismy duże, mamy jeszcze wieksze biggrin może lepiej, żeby na głównej wisiał jedynie fragment KK??

Jestem za fragmentem !!
[2007-02-25 12:13:53] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
urda
Cos juz tam naskrobal...

Od : 2005-08-14
Odpowiedz cytując

wybitnie za fragmentem, bo z głównej zrobiła sie gazeta...
devilish
[2007-02-25 12:31:45] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/urda [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

gazeta ale nie wyborcza, bo wybór raczej mały :D
[2007-02-25 12:39:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]