Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 198
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 20361 razy i ma 197 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

znowu?? Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

32 minuty temu.
(25.09.06 09:17:26) skypedodi: Az sie nie chce wierzyc, co mozna uzyskac za pomoca tanich i powszechnie dostepnych plaginow w Photoshopie. Tak porazka i dno. Nie lepiej i latwiec bylo zaciemnic wszystko, zeby doszukiwac sie glebi?
34 minuty temu.
(25.09.06 09:15:34) skypedodi: A gdyby koszyk sie przewrocil i dziecko poranilo. Gardze osobami, ktore za przeproszeniem po trupach pna sie do celu. Dziecko wskazuje raczka, ze chce wyjsc. Nadaje sie do prokuratury, a nie na Galerie. Co robili w tym czasie opiekuni - zdjecia? Bylby dylemat co lapac - aparat czy dziecko?
37 minut temu.
(25.09.06 09:12:59) skypedodi: Jezeli miala byc natura to po co te blokowiska po prawo - nie mozna bylo tego inaczej wykadrowac. Do niczego.
38 minut temu.
(25.09.06 09:11:45) skypedodi: Kolo jest - brakuje tylko grochu i kapusty. Zle wykadrowane, zle oswietlone, bardzo zle, ze wogloe zostalo wystawione.
40 minut temu.
(25.09.06 09:09:25) skypedodi: Fotograf musial byc bardzo natretny - biedna kobieta wolala zamlnac oczy, zeby nie byc na zdjeciu, ale i tak go to nie odstraszylo. Grunt to cos cyknac - tylko po co? Chyba nie po to, zeby cos takiego wystawiac.
43 minuty temu.
(25.09.06 09:06:43) skypedodi: Zrobil mi sie czrny ekran - nareszcie - pomyslalam, ze znalazlam jakies dobre zdjecie, a to byl tylko wygaszacz ekranu.
46 minut temu.
(25.09.06 09:04:00) skypedodi: Wspaniale - bardzo mi pomoglo to zdjecie bo juz myslalam, ze dzis nie zwymiotuje.
47 minut temu.
(25.09.06 09:02:51) skypedodi: Patrzac na caloksztalt tworczosci nasuwa sie pytanie - czy nie lepiej zamienic aparat na lopate??? Tez mozna lezec na ziemi, a przy okazji stracic brzuch (zeby pozowac np. do aktow)
49 minut temu.
(25.09.06 09:01:03) skypedodi: Szkoda, ze to Ty byles na Majorce. Gdybys dal aparat jakiejs kolezance laiczce to na pewno zrobilaby duzo lepsze zdjecia, a przede wszystkim dobrze je kadrowala. Nie przejmuj sie, na pewno ktorys z kolegow Moderatorow te fotke doceni. Mnie tez zatkalo - jak mozna bylo chwalic sie czyms takim...
53 minuty temu.
(25.09.06 08:57:06) skypedodi: Czy wystawianie na pokaz takich Hitlerowskich gestow ma sens? Czy Ty i Wicio to para? Niech napisze Ci jeszcze kilka komentarzy to wogole bedzie naj-. Galeria jest naprawde dobra, a bylaby jeszcze lepsza gdybys ja usunal. Szkoda, ze krety nie widza - pokazaloby im sie to zdjecie i ucieklyby do sasiadow. Dno i tragizm (+denne efekty z Photoshopa).

a to tylko jedna godzina pracy naszego drogiego trolla sad
[2006-09-25 09:56:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Status: Offline
Re: znowu?? Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Geronimo...
Nie wnikałem za bardzo do tej pory w komentarze tej osoby, ale to co pokazałeś wystarcza mi na podjęcie decyzji...
zablokowanie komentowania przez tą osobę...
...za personalne wycieczki w odwecie...
----------------------------------------
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez thomason2005 at 2006-09-25 10:39:29]
[2006-09-25 10:36:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

"a ja myślę , że zablokowanie komentowania tej Pani jest nieco nieprzemyślane. Widać , że Autorka jest nową osobą w społeczności fotointernetowej , być może zbyt gwałtowanie zareagowała na pierwsze krytyki , jednak bywały tutaj dość mocniejsze i agresywniejsze wymiany zdań a z racji tego , że użytkownicy są znani nikt im blokady nie założył. Proszę o trochę dystansu i obiektywizmu nie tylko w ocenie prac (bo w to przestałem wierzyć) , ale podejściu do człowieka.... "
gizmo - przepraszam, że przeniosłem Twoją wypowiedź w ten sposób na forum, ale nie chcę kontynuować dyskusji pod zdjęciami, żeby nie wyciągać ich cały czas na wierzch FG, a chcę się w tej sprawie wypowiedzieć -
1. zdjęcia, moim zdaniem, są bardzo słabe nie niosą ze sobą ani wartości artystcznej, ani technicznej - chyba, że za wartość uznamy "foto story" z pobytu jakiejś pani w jakimś miejscu.
2. sposób odpowiedzi na komenty świadczy nie tylko o braku jakiegokowlwiek samokrytycyzmu, ale także o zwykłym chamstwie, którym próbuje pokryć braki zdjęć - np. zobacz wypowiedż o robieniu zdjęć pod słońce
3. skoro właścicielka konta twierdzi, że jest na tych zdjęciach, to znaczy, że formalnie nie jest ich autorką a "obiektem" - a to całą galerię sprowadza do poziomu ofert towarzyskich...
jak sądzę cdn...
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez geronimo at 2006-09-25 11:07:53]
[2006-09-25 11:07:14] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

nie szkodzi Geronimo, próbowałem z Panią grzecznie naprostować ... zweryfikowałem mój pierwszy koment .... no cóż , chyba dobrze , że Pani została zablokowana....
[2006-09-25 11:27:25] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

geronimo szczerze mówiąc to chyba trochę przesadzasz z krytycznym podejściem do tych fotek. Insynuacje, że zamieszczenie aktów wiąże sie z ofertą towarzyską to są Twoje, mam nadzieja, że mylne przypuszczenia.
[2006-09-25 16:35:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

przeczytaj jeszcze raz zdanie o którym piszesz - wydaje mi się, że wyraziłem się precyzyjnie - nie twierdzę, że jest to oferta tylko, że całokształ wyżej wzmiankowanej galerii nebezpiecznie zbliża się do takiego poziomu "treściowego" - nie wnosi nic poza niezbyt umiejętnym pokazaniem nagiej kobiety wśród wody i kamieni. Moim zdaniem ani w tym techniki użytkowej, ani artyzmu, a już napewno ani odrobiny erotyki.
Jeżeli moja poprzednia wypowiedź była nieczytelna, to mam nadzieję, że ta jasno przedstawiła opinię którą chciałem wyrazić
[2006-09-25 16:43:59] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

geronimo a nie masz wrażenia, że to obława? Możesz mi dać link do aktów, które w/g Ciebie zasługują na uznanie?G
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że szanowne gremium poczuło sie zawstydzone widokiem nagiego ciała :)))
Uważam, że blokada komentowania została dana niesprawiedliwie. Trudno się nie wkurzyć jeżeli czyta sie durnowate komentarze pod własnymi zdjęciami. Geronimo przeczytaj te komentarze, które skopiowałeś w kontekście ataku na userkę. Powiem szczerze, że zgadzam sie z jej opiniami, choć może trochę przesadziła, ale powiedzmy, że emocje Ją poniosły.
[2006-09-25 16:59:56] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-02-21
Odpowiedz cytując

zaczynam dopiero zabawe z fotografią... jeszcze brak mi doświadczenia...
ale naoglądałem się dobrych aktow i nie razi mnie nagie cialo jednak nie boje sie napisac kiedy mi sie nie podobaja, otrzymywanie potem bezczelnych maili nie należy do najmilszych... potem odwet na @geronimo.... blokada całkiem sluszna
www.marcinkotlarek.ovh.org
"mówisz że nic już się nie zmieni mamo,
a ja chciałbym towarzyszyć w locie kormoranom"
ostr
[2006-09-25 18:24:41] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

geronimo a nie masz wrażenia, że to obława? Możesz mi dać link do aktów, które w/g Ciebie zasługują na uznanie?G
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że szanowne gremium poczuło sie zawstydzone widokiem nagiego ciała :)))

nie twierdzę, że podobają mi się wszystkie z publikowanych zdjęć, ale proponuję porównać z następującymi galeriami:
pierwsza , druga , trzecia , czwarta , piąta ,
i moja ulubiona

Uważam, że blokada komentowania została dana niesprawiedliwie. Trudno się nie wkurzyć jeżeli czyta sie durnowate komentarze pod własnymi zdjęciami.

nie ja blokowałem devilish , ale jeśli pytasz o moje zdanie to popieram - chamstwu trzeba przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom cool

Geronimo przeczytaj te komentarze, które skopiowałeś w kontekście ataku na userkę. Powiem szczerze, że zgadzam sie z jej opiniami, choć może trochę przesadziła, ale powiedzmy, że emocje Ją poniosły.

Nie, nie zgadzam się z tymi opiniami w kontekście do zdjęć do których się odnoszą, a jeśli kogoś pponoszą emocje to są na to sposoby - relanium, valium, prozac i jeszcze parę innych. W żadnym wypadku nie był to atak na userkę tylko na jej sposób "uzewnętrzniania się"

i na zakończenie - w tej sprawie powiedziałem wszystko, co miałem do powiedzenia coffee peace
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez geronimo at 2006-09-25 20:12:05]
[2006-09-25 20:11:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna cruel67
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-08-04
Odpowiedz cytując

Znów wstawiła swoje "AKTY"
[2006-09-25 20:58:45] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/cruel67 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

geronimo a jakiś plener? W zasadzie nie zaskoczyłeś mnie niczym...
Naprawdę uważam, że reakcja na zachowanie skypedodi jest przesadna. Jej komentarzach jest niestety sporo racji. Niestety nie potrafiła się powstrzymać od złośliwości, ale kobiety są przecież emocjonalne :)
[2006-09-25 21:08:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

wnosze o całkowitą blokadę tego konta...
ta pani zaśmieca swoimi wątpliwej wartości pracami naszą galerię raz po raz wrzucając je i wykasowując dzieki czemu znajduje sie na pierwszej stronie... wydaje mi sie to nieuczciwe
ostr
[2006-09-25 21:10:09] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

A nie lepiej poprostu zostawić i nie zwarać uwagi??

To typowy trolling, wkońcu sie znudzi.
Nie wchodzić, nie oglądać, nie zaczepiać, nie komentować, czyli poprostu nie karmić trola.
KLIKNIJ

[2006-09-25 21:14:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

wnosze o całkowitą blokadę tego konta...
ta pani zaśmieca swoimi wątpliwej wartości pracami naszą galerię raz po raz wrzucając je i wykasowując dzieki czemu znajduje sie na pierwszej stronie... wydaje mi sie to nieuczciwe

spokojnie,
trochę to wszystko za gwałtownie się rozkręca.

1. nie karmić trolla
2. na zdjęcia patrzeć - bo może nie są ART, ale do o bejrzenia się nadają cool Bo plaża jest fajna..
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-09-25 21:15:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Jestem za zablokowaniem konta, prace mierne, to pewnie jakaś oferta matrymonialna..
[2006-09-25 21:16:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

oj jesteście nieobiektywni panowie thinking
[2006-09-25 21:19:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

A nie lepiej poprostu zostawić i nie zwarać uwagi??

To typowy trolling, wkońcu sie znudzi.
Nie wchodzić, nie oglądać, nie zaczepiać, nie komentować, czyli poprostu nie karmić trola.

ciężko ignorować kiedy cały czas to samo siedzi na stronie głównej...
coś tu jest chyba nie tak...
ostr
[2006-09-25 21:29:46] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

czasami jak widzę takie foty http://www.nudeartgallery.de/member/rene-de-haan/Kimmy.jpg.html
to zastanawiam się jakie by były komenty na fg...
ta cała sytuacja jest śmieszna.
[Edytuj 4 razy , Ostatnio edytowany przez premgra at 2006-09-25 21:38:20]
[2006-09-25 21:29:46] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

czasami jak widzę takie foty http://www.nudeartgallery.de/member/rene-de-haan/Kimmy.jpg.html

no moze jeszcze mi powiesz ze poziom prac tej pani jest taki jak to co pokazałeś?? chyba troche przegiąłes
ostr
[2006-09-25 21:38:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

czasami jak widzę takie foty http://www.nudeartgallery.de/member/rene-de-haan/Kimmy.jpg.html[img]http://www.nudeartgallery.de/member/rene-de-haan/Kimmy.jpg.html[/img]
to zastanawiam sie jakie byłyby komentarze na fg....
pewnie , że przepalone tło i ziarno i co jeszcze?

nie mogę odpowiadać za innych - mój byłby krótki: w akcie mniej czasem znaczy więcej, gratuluję zdjęcia i modelki, jedna uwaga - czy za plecami nie zostało zbyt dużo tła? albo jakoś tak - pozdrawiam smile
co do reaktywacji - moim zdaniem olektrolek ma rację (jak wiadomo szef ma zawsze rację tongue )
[2006-09-25 21:38:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

niestety ale poziom jej fotek jest wyższy niż większości komentujących Jej zdjęcia. To chyba oczywiste, że zagląda się do galerii osoby która uraczyła nas komentarzem. Niestety ale często jest tak, że po prostu nie ma czego komentować, bo poziom zdjęć jest beznadziejny.
To zdjęcie to tylko przykład zdjęcia plenerowego. Porównywanie fotek studyjnych do plenerowego jest trochę bez sensu.
[2006-09-25 22:16:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

niestety ale poziom jej fotek jest wyższy niż większości komentujących Jej zdjęcia.

jesteś przekonany co do tej opini confused chyba piszemy o różnych userach...
[2006-09-26 08:29:52] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

no chyba tak...hmmm
[2006-09-26 08:46:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Chyba napiszę coś jeszcze od siebie...
Zablokowałem nie ze względu na poziom prac, ale ze względu na jej reakcję wobec userów, którym te fotki nie spodobały się. Wiem, że niektórzy przesadzili z komentarzami na jej stronie, ale nie można odpłacać tym samym, a także w obraźliwy sposób zwracać się do innych...
Napisałem do tej Pani maila na private'a w tej kwestii i czekałem na odpowiedź... No i nie doczekałem się... Miałem wnieść prośbę o zdjęcie blokady po tym jak zobaczyłem parę komentarzy - skruchy z jej strony... Potem jednak znów się rozkręciła u siebie...

Nie przeszkadzają mi akty, nie przeszkadzają mi również zdjęcia tej jakości, bo widziałem gorsze, ale nie chcę, żeby poraz kolejny FG zamieniał się w jedno pole bitewne, jakie już mieliśmy spotkać... Bo jeden komentarz wywołuje powstanie kolejnego i tak w kółko...
[2006-09-26 08:49:18] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Szanowny Panie Gieronimo,
Mialam juz nie wdawac sie w cala te dziecinade, ale na chamstwo z Panskiej strony musze zareagowac.
Zamieszczajac moje wypowiedzi pomija Pan skrupulatnie te, w ktrych prosilam np. o uzycie slowa "przepraszam", po obrazaniu mnie jako osoby, a nie moich fotografii - osoba, ktorej to dotyczylo do dzis na taki akt sie nie odwazyla.
Oraz te, w ktorych wspominalam o kulturze osobistej i nieprzeinaczaniu mojego logina SKYPEDODI gdyz nadala mi go osoba, ktra zginela w wypadku samochodowym i ze wzgledu na jej pamiec go uzywam.
Moje zdjecia nie sa ofertami towarzyskimi. Jestem osoba po 30-tce, z wyzszym wyksztalceniem posiadajaca szczesliwa rodzine, dobrze sytuowana.
Fotografowanie mojego nagiego ciala to moje hobby i przyjemnosc. Uwazam, ze w 21-szym wieku mozna juz pokazywac, ze dziewczynki roznia sie od chlopcow.
Panstwu moje zdjecia nie musza sie podobac tak samo jak mi nie podobaja sie w wiekszosci Panstwa zdjecia. Ja jednak nie pisze, zeby je wystawiac po Zakladach Karnych.
Moj pierwszy komentarz o gestach hitlerowskich wskazuje jednoznacznie, ze zdjecie zostalo zle wykadrowane. Takie obciecie pozwala mi dopatrywac sie w tym gestow hitlerowskich tak typowych dla srodowisk gejowskich i chyba Panstwo temu nie zaprzecza, a nie pajacyka, czy czegos w tym rodzaju.
Piekno jest czyms subiektywnym i kazdy czlowiek odbiera je inaczej. Do tego dochodza przekonania i sprawy wyznaniowe. Ponizej wypowiadala sie dwukrotnie mloda dziewczyna, w ktorej Galeriach mozna znalezc zdjecia Jezusa, krzyzy i kosciolow. Rozumiem, ze ta Pania moje zdjecia raza, ze wzgledu na ich tresc.
Nie gniewaja sie Panstwo, ale ja na prawde przez pierwsze 24 godziny prosilam w mailach o kulture i wstrzemiezliwosc, a przede wszystkim o przestrzeganie przez Panstwa regulaminu w kwestii wystawianych komentarzy. Prosilam o podpowiedzi, sugestie i uwagi, co nalezaloby zmienic.
Niektore bralam do serca, a niektore byly po prostu smieszne: np. - lono przykryte szalem byloby bardziej tajemnicze - szal w plenerze?
- za duzo dolu (kamienie pod zdjeciem, na ktorym leze na skale) obcielam wiec te kamienie i dolozylam niebo, i niestety efekt byl duzo gorszy;
- przepalone niebo, bo fotografia robiona pod slonce - a co mialam zrobic? Przesunac gory, czy slonce aby wszystko bylo cacy? Oczekiwalam w tym przypadku podpowiedzi z Panstwa strony w jaki sposob takie zdjecie obrobic, aby te mankamenty zlikwidowac, bo chyba strona miala sluzyc do tego celu, a nie do zamieszczania komentarzy w rodzaju: dno, tragiczne, za duzo czerwieni, ...o rozkladajacych sie zwlokach nie wspominajac.
Prosze sie nie gniewac, ale jest az nadto widocznym, ze tworza Panstwo w wiekszosci zamkniete kolo kolegow, myslalam, ze bede miala doczynienia z powaznymi ludzmi, ktorzy jako milosnicy fotografii beda chcieli cos doradzic i podpowiedziec, a jak zachowali sie Panstwo?
Jestem amatorka - uwielbiam pozowac nago, chcialam sie pochwalic swoimi zdjeciami, bo praktycznie tylko ten rodzaj fotografii mnie interesuje i chcialam go doskonalic z Panstwa pomoca.
Dlugo nie blokowalam mozliwosci komentowania moich zdjec, ale ile mozna - czy Panstwo sa powazni?
Najzabawniejsze jest to, ze blokujecie komentowanie przez mnie, a sami dalej komentujecie moje zdjecia - po co to robicie? A do tego niektorzy z Was wysylaja mi prywatne maile proszac o kontakt.
Prosze o Panska szczera wypowiedz: w jakim celu stworzyl Pan to forum? To po prostu wstyd...
[2006-09-26 09:43:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

tomason wiesz jak to jest... dopóki nie ma sie swojego TWA to człek samotny na tych fotogalerach jak pies.
Co do poziomu prac to szkoda, że je kompresuje na fg. Podejrzewam, że byłaby inna rozmowa gdyby edycja była poprawna.
Mi to zdjęcie z górami w tle naprawdę bardzo sie podoba. Ułożenie ciała modelki bardzo ładnie komponuje sie z liną wzgórz, i jak czytam szczeniackie komenty userów, którzy pokazali ledwie parę fotek to rozumiem reakcję skypedodi. Na jej miejscu zareagowałbym podobnie.
Na pewno nie jest to osoba, która przyszła na fg robić zadymę, ale po prostu nie pozwoli jeździć na sobie jak na łysym koniu i potrafi sie odwinąć.
Blokada komentowania powinna być używana naprawdę w ostateczności. Fakt że utarła nosa starym salonowcom jest trochę słabym argumentem, ale rozumiem Twoją troskę o spokój na fg.
Ale popatrz, zablokowała komentowanie pod swoimi fotkami... myślę, że to nie ona szukała konfliktu, i cała zadyma wynikła nie z jej złej woli.
[2006-09-26 09:59:04] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Premgra...i prawidłowo, że zablokowała...Przynajmniej w dwie strony nie będzie ataków, a myślę, że całość w ten sposób szybciej ucichnie...
A co do zdjęć - też nie mogę powiedzieć, że wszystkie były złe...Skoro Wioletta lubi pozować do aparatu, to niech pozuje.
Co do światła...ostre jak diabli i to też wpływa w dużej mierze na czytelność całości...
Szal? - czemu nie...Wioletto - nie wiesz co potrafi zdziałać umiejętnie wykorzystany...
[2006-09-26 10:08:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Widze, ze dalej nie moze Pan niczego zrozumiec. Nie bylo zadnych atakow z mojej strony. Przez 24 godziny cierpliwie oczekiwalem na zmiane stosunku niektorych z Panstwa piszac do nich prywatne maile tlumaczace, ze szukam porady i pomocy, a Panstwo Ci atakowali jeszcze bardziej mnie upokarzajac. Moje komentarze byly szczera odpowiedzia - to byl moj rzeczywisty stosunek i opinia na temat ich zdjec, jakie nasunely mi sie bezposrednio po ich zobaczeniu, a ze zabolaly rownie mocno jak mnie te ich to juz inna sprawa.
[2006-09-26 10:24:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Wiolu (pozwolisz, że Cię tak nazwę).
Chodzi mi tu o wcześniejsze komentarze, a nie to co wieczorem się działo...

I proszę Cię - nie jestem żadnym Panem :(.
[2006-09-26 10:45:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

1. Ponieważ zwróciła się Pani bezpośrednio do mnie to odpowiadam - forum zostało założone w celu uniknięcia niemerytorycznych dyskusji pod zdjęciami, ale rozumiem, że chodzi Pani o ten konkretny wątek. Powstał w sposób następujący: po wejsciu na FG zobaczyłem kilka aroganckich wypowiedzi podpisanych przez Panią, wszedłem na Pani stronę domową żeby obejrzeć czego dotyczą - przy okazji obejrzałem wszystkie napisane przez Panią komentarze i uznałem, że należy zwrócić na nie uwagę moderatorom serwisu.
Forum zostało stworzone po to między innymi aby takie dyskusje jak wczorajsza Pani potyczka z wieloma userami FG nie dominowała nad serwisem

2. Starałem się aby wszystkie moje komentarze dotyczyły zdjęć i ich jakości, a w wypadku dwóch zamieszczonych przez Panią dziś w nocy także ich treści (w tym ostatnim wypadku moją opinię podzielił któryś z moderatorów i usunął je z serwisu).

3. Nie mam nic przeciwko zdjęciom nagiego ciała, wprost przeciwnie, zwłaszcza jeśli niosą one ze sobą ładunek emocjonalny, dobry warsztat techniczny, czy jakkolwiek byśmy tego nie rozumieli "artyzm" - tmczasem prezentowane przez Panią zdjęcia ("letnie") są typowymi fotkami z wakacji, różnica polega tylko na braku kostiumu

4. Pani upodobania do fotografowania się nago są tylko i wyłącznie Pani sprawą - jednak publikując te zdjęcia w otwartym serwisie musi Pani brać pod uwagę niedoskonałości polskiego prawa - a moim zdaniem, przynajmniej w jednym zdjęciu niebezpiecznie zbliżyła się Pani do granicy przy której kłopoty mogłyby dopaść nie tylko Panią ale i właściciela serwisu (i nie jest to atak na Panią tylko stwierdzenie stanu faktycznego) - skoro nie chce Pani zastosować prostego rozwiązania jakim jest galeria na hasło (nawet udostępniając hasło, tak by każdy zainteresowany mógł do niej wejść wystarczy dodać "komunikat o pełnoletności" i sprawa jest czysta) musi Pani się liczyć ze wzmożoną cenzurą

5. Tłumaczenie, że zdjęcie jest robione pod słońce i dlatego jest "jakieś" świadczy o lukach w wiedzy fotograficznej - co samo w sobie nie jest niczym nagannym bo w końcu jest to serwis dla amatorów i każdy z nas ma luki w wiedzy. Jednak nie widzę w Pani wypowiedziach chęci do pogłębiania wiedzy a stałą obronę bardzo przeciętnych technicznie zdjęć

6. Proszę o wyjaśnienie w którym miejscu dostrzega Pani moje chamstwo - starałem się w miarę możliwości ograniczać nawet moją naturalną złośliwość - jeśli jednak coś przeoczyłem to prosze o dodatkowe wyjaśnienie - tym bardziej, że część Pani posta chyba nie jest adresowana do mnie
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez geronimo at 2006-09-26 10:54:12]
[2006-09-26 10:50:18] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Szanowny Panie,
6. Chamstwo, o ktorym pisalam wynika bezposrednio z braku Panskiego obiektywizmu: dlaczego przedrukowal Pan jedynie moje komentarze? Chcial Pan oszczedzic kolegow, ktorzy to wszystko rozpoczeli i cala te machine rozpedzali? Czy wszedl Pan najpierw na ich strony, zeby sprawdzic kto to wszystko sprowokowal?
5. Z tresci forum wynika, ze nie wszyscy podzielaja Pana zdanie i byc moze zechce Pan to wziasc pod uwage zanim zacznie Pan ponownie wystepowac w roli dobrego Taty. Jezeli ktos nie chce czegos dostrzec to raczej sie tego nie dopatrzy i nie mam wcale tego Panu za zle. prosze brac jedynie pod uwage, ze inne osoby maja prawo miec do zycia stosunek odmienny od Panskiego.
4. Jezeli lamie prawo to wlasciciel serwisu powinien zamknac cala galerie, a nie usuwac z niej tylko poszczegolne zdjecia. Prezentowanie nagosci nie jest karalne, a przykrym jest, ze po 1989 roku istnieje jeszcze tego rodzaju cenzura. Prosze nie zaslaniac sie dziecmi. Jezeli rodzice chca ograniczac im dostep do jakis stron www to sluzy ku temu odpowiednie oprogramowanie.
3. Rozumiem, ze dla Pana prosta fotografia z wakacji przedstawiajaca naga osobe nie ma prawa istnienia - potrzebny jest ladunek emocjonalny. Ten ladunek emocjonalny potrzebny jest Panu czy dla tych dzieci, o ktorych Pan pisze. Czy to aby rzeczywiscie moja galeria bez emocji powinna miec ograniczony dostep? Rozumiem, ze emocje to rowniez podniety, skoro dzieci nie znajduja ich w mojej galerii, a wiec jest ona chyba dla nich bezpieczna w przeciwienstwie do innych galerii z tego serwisu, ktore te emocje wywoluja?
2. To przykre, ze te zdjecia zostaly usuniete, ale Moderator strony ma pelne prawo do jej ksztaltowania. Z mojej strony moge jedynie napisac, ze moze po prostu do tego rodzaju tresci jeszcze nie dorosl - nie, nie chodzi mi o to, ze bylo na tych zdjeciach cos widac, ale po prostu o ulozenie na nich calego ciala. Prawde mowiac na poczatku wlasnie to usuniete zdjecie w czarnej sukience mialo byc flagowym dla calej galerii.
1. Zadnych dyskusji juz nie bedzie, poniewaz zablokowalam mozliwosc komentowania zdjec. Forum nie ma wiec sensu dalszego istnienia, a wiec prosze o jego zamkniecie, bo niepotrzebnie przeciaga Pan cala sprawe. I jeszcze raz wroce do chamstwa - czy poinformowal Pan moderatora serwisu rowniez o komentarzach wydanych moim zdjeciom przez tych wszystkich, ktorzy to cale zdarzenie rozpetali? Jezeli nie to to jest wlasnie to chamstwo, o ktorym pisalam.

Wyglada Pan na ulozonego i kulturalnego czlowieka, ktory "staral sie, aby wszystkie jego komentarze dotyczyly zdjec i ich jakosci..." - czy aby na pewno? Niech Pan zwroci uwage na tytul jaki nadal Pan temu forum. Czyzby emocje wziely wtedy gore?
[2006-09-26 11:38:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

wspanialy final polowania na czarownice,podoba mi sie co napisalas-skypedodi-.Pozdr...........
[2006-09-26 12:12:43] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

dworek w/g mnie bardziej demoralizujące są zdjęcia z faszystowskiej parady gejów niż zdjęcia nagiej kobiety. A niestety ta fotka dalej wisi na głównej polecana przez moderatorów.! Wisi też zdjęcie nagiej kobiety. Majtki robią różnicę. To śmieszne.
Skypedodi masz piękne akty i nie wstydzę się publicznie to powiedzieć.
Prosisz o krytyczne uwagi... już Ci pisałem, nie kompresuj na galeriach tylko PS-em. Czasami warto też odrobinę wyostrzyć i skorygować kontrast i jasność. Czasami w przypadku zdjec robionych pod słońce warto doświetlić kadr lampą błyskową. Pozwala to złagodzić kontrast i uniknąć przepaleń i niedoświetleń. Bywa tak, ze moje zdjęcia tez budzą kontrowersje.
Jest mi strasznie przykro, ze taka sytuacja zaistniała. Niestety ludzka, bezinteresowna zawiść i złośliwość jest obecna i tutaj. Wyłazi słoma z butów. Niestety.
[2006-09-26 12:53:43] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna cruel67
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

Witam

Ja osobiście uważam że każdy moze wstawic swoje fotki bo to jego osobista sprawa ( może chce je wstawić po to aby wysłać do nich link rodzinie) . Jest jedno małe ale uwazam że kategoria AKT i związana z tym jaka kolwiek nagość powinna poparta być komentażem ze w taki dział świadomie wchodzę . Oglądam nie raz zdjęcia z moim synem ( i napewno już nie jedno widział )niechciałbym aby czuł się z tego powodu skrępowany. Wszystkie szanujące się strony wstawiaja komunikat na którym jest napisane że niestety kolego lub koleżanko musisz mić 18 lat. Akty aktami a jesli komuś wpadnie na myśl wkleić zdjęcia porno a moderatorzy nie zdąrzą zainterweniować w porę ??

Pozdrawiam Grzegorz
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez cruel67 at 2006-09-26 13:09:31]
[2006-09-26 13:08:54] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/cruel67 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Skypedodi masz piękne akty i nie wstydzę się publicznie to .

kobieta owszem bardzo ładna , ale AKT na galerii fotograficznej = zdjęcie , chyba żartujesz z określeniem , że te fotki są piękne w sensie fotograficznym :/ na każdym innym portalu byłyby zryte na miazgę , nie mówię tutaj o laski pl czy innych śmietnikach :/ ani swiatła , ani kadrów , ani jakości po prostu "NIC" .... przyznam się , że czytając ostatnio Twoje wywody Przemek nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w temacie fotografii , darząc Cię dużą sympatią i odgraniczając to od tematu jaki tutaj omawiamy sądzę , że określenie "piękne akty" dotyczące tych zdjęć to przykład albo braku estetyki , ignorancji , prowokacja bezsensownej dyskusji z Twojej strony lub po prostu sygnał żeby sprzedać aparat :/ Przy okazji Geronimo wykazał się dużym wyczuciem w odpowiedzi na zarzuty "autorki". Sądzę , że taki ktoś świetnie sprawdziłby się w roli modertora. Tylko nie róbcie znów z tego szopki jakby komuś przyznawać medal i tabliczke "TO ON MODERTOR". Na większości portali moderatorzy są anonimowi i to oszczędza wielu problemów , jednak to już musztarda po obiedzie na FG bo prezenty zostały dawno rozdane. Nie chce mi się polemizowac dalej w tym temacie , więc uprzedzam , że temat dla mnie skończony i wiem , że mam rację. Tak jak kiedyś miałem rację , że stworzenie kategorii ART na FG mija się z celem - ART na FG to martwy twór z 70% słabych zdjęć , chociaż zdarzają się cudeńka. ART - Powstał po co , żeby się dowartościować tabliczką "ART" Nie potrafię tego zrozumieć odkąd tutaj jestem po przerwie. To tylko omoje zdanie i mam nadzieję , że nikt mi nie odmówi prawa do jego wyrażenia. Ja tutaj nadal sobie siedzę z przyzwyczajenia , jednak obrzydło mi wdawanie się w dyskusje o niczym. Róbcie ludzie fotki i się rozwijajcie a nie gadajcie o pierdołach i piersiach Czesi, Frani albo innej Beatki...

tyle...przepraszam za literówki
[2006-09-26 13:30:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

skoro wolno Pani zachowywać się arogancko i uszczypliwie, to wolno również mnie:

1. brak obiektywizmu a chamstwo to jednak dwie różne rzeczy - polecam sprawdzić w słowniku, a do zagłębiania się w treści Pani prywatnej korespondencji z innymi userami zdecydowanie nie mam i nie chciałbym mieć uprawnień

2. na tym właśnie polega forum, że nie wszyscy muszą mówić jednym głosem, logika dopuszcza jednak możliwość myślenia w sposób inny niż Pani zdaniem jedynie słuszny

3. prosta fotografia z wakacji przedstawiająca nagą osobę ma prawo istnieć o czym pisałem wyżej, ale to już jest przynajmniej dla mnie widoczne, że nie ma Pani w zwyczaju czytać tego co jest napisane

4. nie ma oprogramowania, które by wiedziało, że akurat te spośród tysięcy fotek zamieszczonych na FG ma blokować, a inne nie - temu służą galerie prywatne

5. tytuł tego wątku wynika nie z prezentowanych przez Panią zdjęć tylko z kolejnej słownej bijatyki pomiędzy userami FG, która bezsensownie dominuje na stronie startowej FG

6. zdecydowanie nie kieruję się emocjami, a nerwowości we mnie jest tyle co "w worku portlandzkiego cementu"

7. skoro jednak uparcie powraca Pani do tematu mojego chamstwa, to tak sprowokowany potrafię się zachowywać po chamsku, a wtedy zamieszczam np. taki link

8. publikując swoje zdjęcia trzeba się uodpornić na krytykę albo zablokować możliwość ich komentowania. W swoich komentarzach prezentuje Pani olbrzymi ładunek emocjonalny i bardzo osobiste podejście do tematu, tylko po co??

9. nie zamierzam likwidować tego wątku, chociaż oczywiście może to zrobić moderator lub właściciel serwisu

ps. jeżeli chce Pani zakończenia tematu, bardzo proszę. Wątek sam szybko spadnie w archiwum niepamięci Forum FG jak wiele innych. Jeżeli natomiast zależy Pani na ostatnim słowie w dyskusji i "mieniu" racji to raczej nie, oprócz tego, że jak Pani twierdzi jestem "chamowaty", to jeszcze strasznie uparty. Pozdrawiam cool
[2006-09-26 13:45:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Panie Gizmon,

Dlugo wahalam sie z ta opinia - dla mnie Panskie prace sa przecietne. Tworz Pan te swoje komputerowe wypociny o charakterach grafik i skup na ocenianiu kolegow, i windowaniu ich na Moderatorow. Poswiece te 4 godziny i stworze Twora podobnego do tych Panskich nazwijmy to "perelek" czy jak je tam Pan okreslasz. W Pana ostatniej wypowiedzi pojawil sie jednak jeden pozytywny watek - nareszccie skonczysz Pan sie na moj temat wypowiadac. Na szczescie sam doszedles Pan w koncu do tego, o co w tym wszystkim chodzilo. Duze podziekowania z mojej strony za spozniona bystrosc. Pan poprosi jeszcze tego swojego kolege - niedoszlego Moderatora (w tym przypadku to chyba dobrze sie stalo, ze nie ma dla niego miejsca), zeby zamknal wreszcie to forum, bo nie jest ono do niczego nikomu potrzebne, a ja nie potrzebuje taniej reklamy. Te Panskie kadry i swiatla sa takie doskonale? Wiec sie nimi Pan zachwycaj i daj mi wreszcie swiety spokoj. Nie bede pisala wiecej bo biorac pod uwage Panski wiek boje sie o Pana cisnienie.
[2006-09-26 13:56:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

ziew
[2006-09-26 13:59:09] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Szanowny Panie Geronimo,

Miej Pan w sobie troche kultury osobistej. Kobieta prosi Pana o zamkniecie tego watku i co? Do czego jest on Panu potrzebny - do niezdrowych podniet wyniklych z mojego jak to Pan okresliles w linku EKSHIBICJONIZMU. Moglabym byc Panska corka - wstydz sie Pan! Zamknij w koncu to forum i cala te komedie. To Pan widzisz w moich fotografiach dewiacje seksualne, a sa tacy, ktorych ich nie zauwazaja i wlasnie do nich kierowane sa moje zdjecia. Oni widza w nich wartosci artystyczne - Pan widziec ich nie musisz.
Zapanuj Pan w koncu nad swoimi emocjami. Ile w koncu Pan masz lat, ze tak Pana ponosi.
[2006-09-26 14:09:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna cruel67
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

Panie Gizmon,

Dlugo wahalam sie z ta opinia - dla mnie Panskie prace sa przecietne. Tworz Pan te swoje komputerowe wypociny o charakterach grafik i skup na ocenianiu kolegow, i windowaniu ich na Moderatorow. Poswiece te 4 godziny i stworze Twora podobnego do tych Panskich nazwijmy to "perelek" czy jak je tam Pan okreslasz. W Pana ostatniej wypowiedzi pojawil sie jednak jeden pozytywny watek - nareszccie skonczysz Pan sie na moj temat wypowiadac. Na szczescie sam doszedles Pan w koncu do tego, o co w tym wszystkim chodzilo. Duze podziekowania z mojej strony za spozniona bystrosc. Pan poprosi jeszcze tego swojego kolege - niedoszlego Moderatora (w tym przypadku to chyba dobrze sie stalo, ze nie ma dla niego miejsca), zeby zamknal wreszcie to forum, bo nie jest ono do niczego nikomu potrzebne, a ja nie potrzebuje taniej reklamy. Te Panskie kadry i swiatla sa takie doskonale? Wiec sie nimi Pan zachwycaj i daj mi wreszcie swiety spokoj. Nie bede pisala wiecej bo biorac pod uwage Panski wiek boje sie o Pana cisnienie.

Skoro niepotrzebna pani tania reklama to po co te zdjecia tutaj skoro wiekszość nie chce ich oglądac???chyba że to pewnego rodzaju zboczenie jak odkywanie płaszczyka z siusiakiem w parku przed obcymi???ewentualnie taki głos rozpaczy popatrzcie na mnie nie jestem jeszcze taka stara.

P.s. prace Gizmona sa nieporównywalne do tych żalosnych aktów
[Edytuj 2 razy , Ostatnio edytowany przez cruel67 at 2006-09-26 14:43:47]
[2006-09-26 14:13:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/cruel67 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

gizmo argument z innymi portalami jest taki sobie, bo trzeba tam łopatologicznie tłumaczyć co niektórym, tak samo jak tutaj.
O co mi chodzi? W zasadzie o nic... Otwarcie przyznaję, że się nie znam na sztuce. Tylko staram się znaleźć na zdjęciach coś fajnego. I na zdjęciach Skypedodi widzę całkiem fajną modelkę w pięknym plenerze. Widzę fajne zdjęcie, które jest powszechnie gnojone, modelka obrażana. Z jakiego powodu? Bo pokazała się nago? To akurat dla mnie jest nie istotne. Istotna jest forma jej ciała i forma pięknych wzgórz w drugim planie. Nie jestem snobem, któremu prawie nic poza własnym ogonkiem się nie podoba.
I naprawdę argument na temat demoralizacji jest śmieszny w sytuacji gdy na głównej wisi akt polecany przez moderatorów. A nie obawiacie się, że dziecko zapyta dlaczego ten pan jest przebrany za panią, a może odwrotnie... W moim odczuciu to jest obrzydliwe.
[2006-09-26 14:15:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

gizmo argument z innymi portalami jest taki sobie, bo trzeba tam łopatologicznie tłumaczyć co niektórym, tak samo jak tutaj.
O co mi chodzi? W zasadzie o nic... Otwarcie przyznaję, że się nie znam na sztuce. Tylko staram się znaleźć na zdjęciach coś fajnego. I na zdjęciach Skypedodi widzę całkiem fajną modelkę w pięknym plenerze. Widzę fajne zdjęcie, które jest powszechnie gnojone, modelka obrażana. Z jakiego powodu? Bo pokazała się nago? To akurat dla mnie jest nie istotne. Istotna jest forma jej ciała i forma pięknych wzgórz w drugim planie. Nie jestem snobem, któremu prawie nic poza własnym ogonkiem się nie podoba.
I naprawdę argument na temat demoralizacji jest śmieszny w sytuacji gdy na głównej wisi akt polecany przez moderatorów. A nie obawiacie się, że dziecko zapyta dlaczego ten pan jest przebrany za panią, a może odwrotnie... W moim odczuciu to jest obrzydliwe.

premgra - ale jak sądzę dopuszczasz możliwość innych odczuć, bo ja tak i na tym polega różnica...
[2006-09-26 14:21:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Szanowny Panie Geronimo,

Miej Pan w sobie troche kultury osobistej. Kobieta prosi Pana o zamkniecie tego watku i co? Do czego jest on Panu potrzebny - do niezdrowych podniet wyniklych z mojego jak to Pan okresliles w linku EKSHIBICJONIZMU. Moglabym byc Panska corka - wstydz sie Pan! Zamknij w koncu to forum i cala te komedie. To Pan widzisz w moich fotografiach dewiacje seksualne, a sa tacy, ktorych ich nie zauwazaja i wlasnie do nich kierowane sa moje zdjecia. Oni widza w nich wartosci artystyczne - Pan widziec ich nie musisz.
Zapanuj Pan w koncu nad swoimi emocjami. Ile w koncu Pan masz lat, ze tak Pana ponosi.

Nie mogłaby Pani byc moją córką z kilku przyczyn - jedną z nich, choć wcale nie najważniejszą jest to, że przedstawia się Pani jako osoba po trzydziestce, a technicznie nie jest możliwe bym miał dzieci w tym wieku.
Zakładając, że dyskutuję z kobietą, a coraz mocniej w to wątpię - z każdą kolejną wypowiedzią pogrąża się Pani coraz mocniej w emocjach a to nie wpływa korzystnie na konsekwencję i wysypują się nieścisłości.
Co do dewiacji, to nie ja ją widzę tylko Pani i encyklopedia.

Ustalmy raz na zawsze - jeśli mówimy o braku kultury, arogancji i chamstwie, to bynajmniej nie jest to zjawisko jednostronne, a już z całą pewnością nie sprowokowane przeze mnie.

ps. Gizmo - chcesz cardiamid, nitroglicerynę, czy coś...
[2006-09-26 14:36:07] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Geronimo ja chcę jedynie świętego spokoju , zmęczyłem się tym wszystkim... pozdrówka
[2006-09-26 14:42:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Odpowiedz cytując

Jak sobie Pani chce wystawiać swoje "akty", niech sobie je wystawia... jak chce myśleć że są one najlepsze na świecie... niech se myśli... nie chce przyjąć krytyki... niech se nie przyjmuje...
najlepiej nalozyc z naszej strony umowną bariere na jej prace...wystarczy nie komentowac;
jezeli chce gnoić nasze: tylko wyciagnie je na wierzch i z tego skorzystamy; wystarczy zignorować takie teksty... (a blokada na otrzeźwienie dobrze ów Pani zrobi);

pozdrawiam
ostr
[2006-09-26 15:18:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

geronimo owszem dopuszczam, ale to nie ja brałem udziału w tej nagonce i normalnym zaszczuciu userki. Widzisz, bo ja gust mam podobnie jak zdjęcia, od ściany do ściany.
Ale właściwie co chcesz mi powiedzieć, że jakiś podmalowany świr z ręką wyciągniętą w faszystowskim geście jest OK? To nie jest demoralizacja. Wobec faszyzmu nie jestem tolerancyjny. Do tej pory nic nie mówiłem, bo nie chciałem robić dymu, ale to zdjęcie narusza regulamin fg w punkcie mówiącym o propagowaniu idei zabronionych prawem. Żądam usunięcia tej foty.
[2006-09-26 15:35:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotkiz3
Gadulski

Od : 2005-06-17
Odpowiedz cytując

Ale właściwie co chcesz mi powiedzieć, że jakiś podmalowany świr z ręką wyciągniętą w faszystowskim geście jest OK? To nie jest demoralizacja. Wobec faszyzmu nie jestem tolerancyjny. Do tej pory nic nie mówiłem, bo nie chciałem robić dymu, ale to zdjęcie narusza regulamin fg w punkcie mówiącym o propagowaniu idei zabronionych prawem. Żądam usunięcia tej foty.

Przemek przesadzasz w tym przypadku, tu nie ma żadnego faszystowskiego pozdrowienia. Nawet układ ciała jest inny, ręka wystawiona w bok, a nie na wprost, więc o żadnych nazi gestach nie może być mowy, to jest sztuczne dorabianie ideologi do czegoś czego w istocie nie ma.
czasem dobrze jest by? ?lepym, cz?owiek nie widzi wtedy g?upoty
[2006-09-26 15:48:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotkiz3 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

premgra I JEST TO TWOJE ŚWIĘTE PRAWO!!!
ja akurat nie widzę w tym pozdrowienia faszystowskiego, ale może już od tego kompa się ślepy robię nerd

pozdrawiam
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez geronimo at 2006-09-26 15:51:26]
[2006-09-26 15:50:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Szanowna Pani Tedarn,
To chyba Pani jest w amoku patrzac na zakres i jakosc Pani prac.
Pani wybaczy, ale od Pani sie chyba niczego nie naucze.
Szanowna Pani - nie zauwazasz, ze to Ty piszac na tej stronie forum, posuwasz sie do kryptoreklamy - po co to robisz? Masz profesure z fotografiki, czy chcesz po prostu zaistniec, bo do tej pory nikt Cie nie zauwazal, a niestety fotografie nagich kobiet przykuwaja uwage nie tylko mezczyzn.
Bede wdzieczna jezeli przestaniesz korzystac wreszcie z moich plecow i wtracac Twoje marne i nieistotne trzy grosze na temat moich zdjec.
Kiedy wreszcie nie tylko Pani, ale i Pan Geronimo, i Gizmon zrozumiecie, ze akurat na Waszych komentarzach mi nie zalezy i sa one calkowicie zbedne - to Wy sie z nimi narzucacie.
Odnosnie kryptoreklamy i wykorzystywania mojej osoby do jej celow to rozumiem, ze jeden z wyzej wymienionych Panow chcialby byc moderatorem, a drugi dzieki niemu miec zdjecia na pierwszej stronie serwisu tak, aby wszyscy mogli go zauwazyc, bo inaczej nigdy sie tego nie doczeka patrzac na, nikogo nie obrazajac, poziom jego prac.
No nalozcie wreszcie te bariery i odczepcie sie od mojej osoby zamykajac w koncu to forum.
[2006-09-26 15:57:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Do Geronimo:
Odnosnie niescislosci to moj Panie sam sie Pan gubisz. Ja ustosunkowywuje sie do Panskich maili, Pan jedynie powtarza frazesy o chamstwie.
Powiem wprost - przestan Pan sobie robic reklame dzieki mojej osobie i moim zdjeciom.
Miej Pan w sobie odrobine godnosci i zamknij to forum.
Wykaz sie Pan swoimi pracami, a nie obsmarowywaniem pupy innym (nawet wtedy gdy jest ona tak ladna jak moja).
[2006-09-26 16:03:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]