Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 6
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3300 razy i ma 5 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

pytanie o sigme 170-500 Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

witam chcialem sie spytać i czekam na odp:

Mam Chęć kupić sigme 170-500 do Canona 350D i czy to trafny wybór i czy bede zadowolony z zakupu??. I jak mógłbym dostać zalety i wady tego obiektywu? A może jest jakis obiektyw na tym poziomie co jest lepszy a może nie wiem ?
:)
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ?

barced
[2006-09-04 19:28:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Status: Offline
Re: pytanie o sigme 170-500 Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Tak, to trafny wybór i bedziesz zadowolony! Jak go kupisz to dostaniesz zalety i wady razem z obiektywem. Jest też niejeden obiektyw na tym poziomie co jest lepszy ale chyba nie wiesz.

Na początek polecam "Słownik Poprawnej Polszczyzny".
----------------------------------------
KLIKNIJ

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez zwirko at 2006-09-04 19:57:39]
[2006-09-04 19:55:20] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

na sam początek mógłbys być wyrozumiały dla początkującego ;) moze błedy gdzieś sa i sorki za nie, ale mi chodzi o pomoc i odp do tego obiektywu a co do poziomu to wiem ze są lepsze i juz lepsze cenowo ?
[2006-09-04 20:09:14] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
Odpowiedz cytując

z tego co się wczytałem w oboiektywy - to nie podoba mi się tak wielki zakres.
tak duze rozpietosci niosą ze sobą: dużą uniwersalność ale są przez to przeciętne w całym zakresie.
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-09-04 21:39:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

confused   Re: pytanie o sigme 170-500 Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

a mam jeszcze pytanie jedno ? a co sądzicie o sigmie 70-300 mm ?
[2006-09-05 09:49:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

z tego co się wczytałem w oboiektywy - to nie podoba mi się tak wielki zakres.
tak duze rozpietosci niosą ze sobą: dużą uniwersalność ale są przez to przeciętne w całym zakresie.

tutaj zakres nie jest duzy tylko 3-krotna roznica w ogniskowych :)

50 -500 to co innego :D

a 70-300 to najpopularniejszy tani teleobiektyw, odopwiednia jakosc za rozsadne pieniadze (w zamian za wolny AF, ruszajaca sie przednia soczewke, i nieco marnawe wykonanie)
[2006-09-05 09:58:12] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]