Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 18
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3596 razy i ma 17 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

PNG Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Witajcie
może w tym serwisie przydałoby się moderowanie indywidualne żeby nie powiedzieć prywatne? a w sumie czemu ego nie powiedzieć??
jeśli ktoś permanentnie atakuje moje fotki i ewidentnie mści się za komentarze negatywne... to może mógłbym (czytaj moglibyśmy) mieć takie muchy przebrzydłe w serdecznym poważaniu? może ustanowienie instytucji"niechcianego gościa" oszczędziłoby tych afer, awantur i innych bezsensownych akcji?

taka autozamykalnia niechcianych userów oszczędzi pracy Modom (rety... dbam o modów!!) i jakoś oczyści komenty z tych "nieprzemyślanych"

taka propozycja i prośba o rozpatrzenie Ada i dyskusję użytkowników biggrin

sam sie pewnie znajdę na takiej PNG-liście u kogoś i dobrze tongue
[2006-08-23 20:28:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
potargana
Pelne uzaleznienie..;-)

Od : 2006-07-21
Status: Offline
Re: PNG Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Ja już zabrałam głos w tej sprawie.
Trzy razy TAK! smile
[2006-08-23 20:34:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/potargana [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

takie komentowanie "filtrowane"...
jestem ZA! smile

(na innych portalach foto się sprawdza!)
[2006-08-23 20:44:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna stolo
Gadulski

Przyłączył się : 2006-03-27
Odpowiedz cytując

A ile tzreba "tak" by to weszło w życie??? wink

jakby co, to dopiszcie moje TAK

cool stolo cool
----------------------------------------
stolo
[2006-08-23 21:08:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/stolo [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
potargana
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

A ile tzreba "tak" by to weszło w życie??? wink

jakby co, to dopiszcie moje TAK

cool stolo cool

3 razy! Przegłosowane wink
Sławku! Przeczytałam maila i odpowiedziałam smile
[2006-08-23 21:36:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/potargana [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

może nie ile... może Olek przemyśli, prześpi się z tym i coś zarządzi....
Szefie biggrin to dla Ciebie pryszcz a oszczędzisz wieleeee czasu i sobie i Moderatorom smile
[2006-08-23 21:42:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
potargana
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

może nie ile... może Olek przemyśli, prześpi się z tym i coś zarządzi....
Szefie biggrin to dla Ciebie pryszcz a oszczędzisz wieleeee czasu i sobie i Moderatorom smile

Se żartujemy... wink
[2006-08-23 21:58:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/potargana [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

ale PNG to na poważnie... nie? wink
[2006-08-23 22:29:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
potargana
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

ale PNG to na poważnie... nie? wink

Tak, Katka!
Fajnie by było, gdyby taki PNG chciał komuś nabruździć w galerii, a tu pojawia się np talk to the hand i hasło: Otrzymałeś "wilczy bilet" Wstęp wzbroniony! biggrin
[2006-08-23 22:48:12] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/potargana [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna stolo
Gadulski

Przyłączył się : 2006-03-27
Odpowiedz cytując

Fajnie by było [...] komuś nabruździć w galerii biggrin

O mamo!! już sie boję :) ale i tak jestem ZA!

cool stolo cool
stolo
[2006-08-23 22:53:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/stolo [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
potargana
Pelne uzaleznienie..;-)

Odpowiedz cytując

Fajnie by było [...] komuś nabruździć w galerii biggrin

O mamo!! już sie boję :) ale i tak jestem ZA!

cool stolo cool

Stolo! Ty Łobuzie Wybiórczego Czytania Tekstu! laughing
[2006-08-23 22:56:18] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/potargana [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna tedarn
Gadulski

*
Przyłączył się : 2006-02-21
Odpowiedz cytując

co to jest PNG?? confused

coś kiedyś już było odnośnie samego ukrywania komentarzy wybranej osoby; a minusy by po miesiącu i tak schodziły;
wtedy by pozostało olewać....
a swoją drogą za takie bezpodstawne minusowanie Ciebie ów użutkownik powinien dostać co najmnie zakaz komentowania
www.marcinkotlarek.ovh.org
"mówisz że nic już się nie zmieni mamo,
a ja chciałbym towarzyszyć w locie kormoranom"
ostr
[2006-08-24 04:36:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/tedarn [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

PNG - permanentnie nielubiany gość? biggrin
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-08-24 07:09:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

permanentnie.... laughing
[2006-08-24 08:28:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
ikcelam
Bywalec

*
Od : 2005-03-20
Odpowiedz cytując

Nie chcem ale muszem...... !
Ciarki mnie przechodzą na samą myśl o tym, że za pomocą jednego kliknięcia będę mógł sobie wyłączyć kogoś kto mi w życiu przeszkadza !!! Oj ! Oj ! Oj ! Czy to czasem nie za proste rozwiązanie ?
Przecież życie polega na ciągłej walce przede wszystkim z samym sobą i rozwiązywanie problemów swoich za pomocą "klik" to dla mnie coś nie tak :-(
Nie znaczy to wcale, że jestem do końca zadowolony z zasad obowiązujących na FG i cieszę się, że mogę się wypowiedzieć na ten temat właśnie w wątku założonym przez Wicia bo to fajny chłop jest /kilka razy mi nieżle powazelinował, to tak, żeby nie było wątpliwości / !

1. Uważam, że powinno się wycofać całkowicie ujemne punktowanie !!! Ludzie całe życie się uczą, a ostatnie badania dowiodły, że karcenie jest jedną z najgorszych metod wychowawczych.
2. Punkty powinno się przydzielać tym zdjęciom, które poprostu nam się podobają i w takich ilościach jak dzisiaj tzn.1punkt/1zdjęcie/miesiąc !
3. Swoboda wypowiedzi w komentarzach powinna być tylko ograniczona bezwzględnym zakazem używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne !
4.W galerii ogólnej nie powinno być żadnych ograniczeń w prezentowaniu zdjęć ! Jedynie moderatorzy powinni wychwytywać i usuwać zdjęcia wulgarne, w szerokim tego słowa znaczeniu.
5. zasady obowiązujące w galerii art mogą być całkiem inne ze względu na dobrowolne im się poddawanie.

Pamiętajmy o tym, że wypowiadając się i punktując wystawiamy przede wszystkim sobie świadectwo.
I to co napiszemy w komentarzu nie dla wszystkich jest jedynie słuszne !
Pamiętajmy, że stając się coraz bardziej popularni poprzez swoje zaangażowanie w FG, sami wystawiamy się na publiczną ocenę swoich wypowiedzi i nie dziwmy się potem, że mogą nas spotkać różne konsekwencje z tym związane !

Nie wprowadzajmy żadnej formy cenzury !!!!
Bo musimy stawić czoła światu, który nas otacza samym sobą a nie za pomocą eliminowania problemów za pomocą "klik" !!!

Piszę to dlatego bo miałem w swoim życiu taki przypadek, że człowiek, którmu wydawało mi się, że pomagam, plunął mi w twarz i to nie słowami albo ujemnym punktem a śliną !
Właściwie teraz mu za to dziękuję bo zrozumiałem, że przyczyn swoich niepowodzeń muszę przede wszystkim szukać u siebie a na samym końcu u innych ;-)

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem zamykania komuś możliwości, dawania swoim postępowaniem, świadectwa samemu sobie !!!

Wicio jak dotrę na spot ! Co nie jest wcale takie pewne to masz u mnie buteleczkę Miodunki Dziadka :-))))))

Pozdrowerek :-)))
www.ikcelam.pl
[2006-08-24 11:53:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/ikcelam [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

tak na dobrą sprawę to tych punktów prawie że nie widać, może tej osobie rzeczywiście się zdjęcia nie podobaja z tąd te minusy? Nie wiem, mnie zawsze bawia te złośliwe kontry, minusy i wiele sobie z nich nie robię.
[2006-08-24 17:14:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Jestem przeciw dlatego że: wystawiając zdjęcia w FG liczymy się z plusem lub minusem, nie musi on byc z komentarzem, to że jest złośliwy to inna sprawa.
[2006-08-24 17:17:22] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Mirek.... bez wątpienia miodunka dostanie mi się za wazelinę tą która już jest i wazelinę na którą liczysz biggrin
ja pięć swojskich dowiozę na spocik wink to się nieco pomiesza...

a propos PNG....
przecież masz tylko możliwość zablokowania kogoś a wcale nie musisz z tego korzystać... to nie jest cenzura prewencyjna w pełnym tego słowa znaczeniu... jasne że każdy komentarz świadczy o komentującym ale niekoniecznie chcę "gościć" pod swoimi fotkami takiego użytkownika który nagminnie rąbie minusy (i to seryjnie) że aż furczy nie podpierając tego żadną argumentacją. Jak sądzę większość z nas zamieszcza tu fotki takie które samym nam się podobają więc takie zachowanie jest zwyczajnie nie fair... nawet nie pozostawia możliwości omówienia takiego kroku. Mnie to na razie śmieszy, co mam nadzieje da się odczuć po sposobie wypisywania tych "skarg i zażaleń", ale w pewnym momencie i w pewnych niesprzyjających okolicznościach reakcja na takie coś może być zupełnie inna... jestem tylko człowiekiem, mam dni lepsze i gorsze i również może tak się zdarzyć że gumka pęknie i będzie bezsensowna kłótnia...

zresztą nie chodzi tu o tworzenie jakichś list niechcianych gości... jeśli każdy mógłby mieć możliwość zablokowania np. dwóch PNG to naprawdę ten blokowany musiałby sobie na to solidnie zasłużyć... przecież drogocennych prezentów hurtowo się nie rozdaje biggrin
[2006-08-24 18:06:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]