Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 29
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 4577 razy i ma 28 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

Usuwanie galerii - problem Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Nie bardzo chce dzialac nowe narzedzie :\
[2006-08-10 10:25:14] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

cool   Re: Usuwanie galerii - problem Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

czy moderatorzy w ramach swoich obowiązków i chwili przerwy w zachwytach nad fotkami w art mogliby w końcu zrobić instrukcję kompresji zdjęć dla początkujących?
[2006-08-10 11:45:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Re: Usuwanie galerii - problem Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Ty mi tu z obowiazkami nie wyjezdzaj

czujesz taka potrzebe to sam napisza a nie zwalaj cala robote na innych,
zrob cos w koncu dla kogos a nie tylko zadaj

PS. jeszcze jeden komentarz typu "czy jest tu moderator?" bedzie sie rownal banem
[2006-08-10 11:48:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

to co śpicie? Trzeba palcami pokazywać. Mam wrażenie, że wcale ta funkcja Cie nie bawi. to po co to robisz. Dla innych. No to rób a nie udawaj, że robisz.
kaner sorry ale z tego co zrobiłem dla innych to się rozliczam z Panem Bogiem i urzędem skarbowym, ana FG etatu nie mam więc mogę ale nie muszę.
[2006-08-10 12:18:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

kaner sorry ale z tego co zrobiłem dla innych to się rozliczam z Panem Bogiem i urzędem skarbowym, ana FG etatu nie mam więc mogę ale nie muszę.

a tobie co sie wydaje ze ja mam etat?

poza tym watek nie zalozony do dyskusji z toba.
[2006-08-10 12:20:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Nic mi się nie wydaje. Czy mas etat czy nie masz funkcję a to Ciebie zobowiązuje, a nie mnie.
A ten ban za co? Za wywmiatanie śmieci z pod dywanu?
[2006-08-10 12:40:06] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Kaner a moderowanie polega na banowaniu? Coś ci sie pokręciło.
Obrażałem kogoś? Tylko stawiałem wymagania. Jak zwykle nadużywasz swoich uprawnień. Zatykając mi usta, pokazujesz tylko że sobie kompletnie nie radzisz z obowiązkami moderatora. Chłam wisi jak wisiał, a Ty komentujesz moją osobę. Załóż sobie ban. To za tego typu komentarz powinien być ban, a nie za komentowanie zdjęć.
[2006-08-10 13:11:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
qfox
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Od : 2004-11-23
Status: Offline
Odpowiedz cytując

premqra , zapraszam do napisania takiego tutoriala.
----------------------------------------
pianka folia,karma dla psa
[2006-08-10 17:37:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/qfox [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

gfox ale dlaczego tylko mnie to obchodzi, że nowe osoby mają problem z kompresją?
Poza tym mam pytanie, który punkt naruszyłem, że mam zablokowane komentowanie?
[2006-08-10 23:52:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

premqra , zapraszam do napisania takiego tutoriala.

niestety nie można napisać tylko jednego sad chyba, że promujemy użytkowników PSa - a co z tymi, którzy dziergają pracowicie w InfranViev, Picassa, Corelu - że wspomnę tylko kilka... Może mam tylko wrażenie, ale wydaje mi się, że ma również znaczenie w jakości zdjęcia: komp i łącze (inaczej wyglądają zdjęcia obrabiane w ten sam sposób wysyłane z pracy (TPsa) i z domu (kablówka)) Nie powinno to mieć znaczenia- a jednak...
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez geronimo at 2006-08-11 00:04:52]
[2006-08-11 00:04:09] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
qfox
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

własnie w tym problem, jeden nie wystarczy.
[2006-08-11 01:05:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/qfox [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

QFox :) mozna poprawic/sprawdzic kasowanie galerii?
[2006-08-11 09:29:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

no i dowiem sie jaki to punkt regulaminu zabrania komentowania złomu i nakazuje korzystanie z opcji zgłoś do moderatora? Chyba nie ma, co? Więc zdejm tego bana chopie, bo zacznę pisać komenty pod każdym swoim zdjęciem po kolei. :D Co też nie wolno, może? To napiszcie to w regulaminie. Na pewno się dostosuję. Nie ma obawy.
Ale godom ci chopie weź zdejm tago bana.
Już widzę ten punkt regulaminu:
Zabrania się komentowania własnych fotek po kolei. :D
Zabrania sie komentowania brzydkich zdjęć.

Nie widzicie, że to jakaś kompletna paranoja?
Mam bana, bo pisałem komentarze pod brzydkimi zdjęciami, które dawno temu powinny być skasowane. A może tak dziękuje, ktoś mi powie? I przepraszam? Nie będę tłumaczył co one znaczą.
[2006-08-11 16:54:56] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Nie widzicie, że to jakaś kompletna paranoja?
Mam bana, bo pisałem komentarze pod brzydkimi zdjęciami, które dawno temu powinny być skasowane. A może tak dziękuje, ktoś mi powie? I przepraszam? Nie będę tłumaczył co one znaczą.

Niestety, widzimy, paranoja w Twoim wykonaniu... nie bronię ani regulaminu ani Kanera, ale zastanów się , Premgra, o co walczysz, z kim, i dlaczego, bo ja się już pogubiłam confused Powiem więcej, zdaje się, że tylko TOBIE przeszkadzają zdjęcia szrotów, zwłaszcza takie, które gdzieś sobie wiszą i nie są wywlekane ani masowo komentowane przez użytkowników pragnących zwrócić na siebie uwagę.

Premgra, chcesz być moderatorem?? Chcesz, aby regulamin był inny?? Załóż sobie swój portal i przestań zawracać gitarę, bo od Twoich wiecznych pretensji naprawdę robi mi się niedobrze.

Trochę więcej luzu, a jak masz jakieś personalne uwagi do innych użytkowników to przejdźcie na priv, bo mi się nie chce czytać bezsensownych dialogów, z których dla dobra FG nic nie wynika.

Pozdrawiam, bo obiecałam sobie, że będę miła smile
[2006-08-11 17:16:44] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

every o co mi chodzi? To proste. O to, aby moderatorzy robili to co do nich należy. Tzn. kasowali to za co zostałem zabanowany, czyli badziewie. I nie chcę być moderatorem.
Zwróć proszę uwagę na to, że poprzednio stoczyłem bój o rzecz, która mnie nie dotyczyła bezpośrednio, mianowicie, o wielkość fotek w kontach podstawowych. Cieszę się, że olektrolek zmodyfikował pierwotne ograniczenie.
Zakładający konto na tym serwisie przeczytałem, że tego typu foty będą kasowane. Tymczasem nie są, bo w takim razie o co miałabyś do mnie pretensje? I właściwie dlaczego do mnie masz pretensje.
I gdyby to było kasowane nie byłoby potrzebne art.
Resztę twoich uwag i dobrych rad pozostawię bez komentarza.
pozdrawiam.
:)
[2006-08-11 19:45:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
qfox
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

olektrolek w to musi spojrzeć
[2006-08-12 00:49:55] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/qfox [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

gfox fajnie by było, bo to nieprawda,że chdzi mi o zadymę. W pewnych kwestiach trzba sie dogadać. Rozumiem, że oglądanie bezsensownych zdięć to żadna frajda, ale ile jest takich galerii jednego zdiecia o których autorzy zapomnieli. Fajne galerie, jak np. every :) , giną w szumie, w natłoku galerii, które zaczołem wywlekać. Jechałem od gory po koleji i mam bana. Za co? sad
laughing
[2006-08-12 10:13:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

W kwestiii przypomnienia... premgra
bo nie pamiętasz, czemu służy guzik"złgoś fotkę do moderatorów" i nie rozumiesz, jaką szkodę robisz naprawdę dobrym fotkom każąc im pływać w morzu "śmieci spod dywanu"
pomyśl...
http://fotogalerie.pl/forum/mvnforum/viewthread?thread=1264

były już wielokrotnie dyskusje na ten temat i wielu fotogalerników wie, jak zgłosić naruszenie zasad, straszną jakość, beznadziejną treść... JA TEZ! i zgłaszam...

więc nie możesz pisać, Przemku, że tylko Ciebie ten problem obchodzi, że tylko Ty te "śmiecie" widzisz i zwracasz na nie uwagę... Zadaj sobie nieco trudu i pomyśl... zgłaszane przez guziczek, a nie komentarzem też mogą być usunięte... A w tej subtelnej różnicy postaraj się zobaczyć korzyść dla FG!!!
[2006-08-12 11:05:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Rozmiar minimalny fotek też warto by określić tzn. rozmiar i rozdzielczość. Właśnie znalazłem galerię samych miniaturek, ale fotki fajne, no i szkoda.
[2006-08-12 11:06:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

szkoda...
[2006-08-12 11:45:42] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

myślę że zamiast obrzucać się błotem wyjaśniłbyś autorowi merytorycznie czemu zgłaszasz fotkę do moderacji i ją zgłosił do moderacji cool
[2006-08-12 18:23:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Premqra, a ja zapraszam do swojej galerii, bo kiedy czytałem twoje wypowiedzi zainteresowało mnie twoje podejście do jasno określonych -jakby nie było- zasad.
Niby w sumie masz rację, ale...
Jestem ciekawy Twojej opinii.
Pozdrawiam.
[2006-08-13 02:20:50] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

sick Kompletnie nie rozumiem dlaczego ktoś dał Ci minusa za fotkę "Morskie oko". Odemnie masz +. Bardzo fajna galeria. Na razie plusy bez komenterzy, bo mam ban. Nie wszystko mi się podoba, ale w mojej galerii też nie wszysko mi sie podoba. tongue Czasami ktoś coś wyciągnie... popatrzę... skrzywie się i kasuję bez zastanowienia.

Napiszę jeszcze raz... gdyby tych fotek nie było, to by ich nie było i nie byłoby tematu, ale są i najwyraźniej jest jakiś problem.
katka nie zależy Ci aby Twoja galeria nie była wepchnięta pomiędzy grila a shrot?
Pamietasz słynną debatę czy kasować zdjecie psiej sierści na wykładzinie... To żenujące. To nie jest debata na temat legalizacji aborcji, a emocje sięgają zenitu. Co się stanie złego autorowi jeżeli jego fota wyleci? To są tylko zdjęcia. A moderatorzy powinni dbać o przyzwoity poziom fotek na serwisie. Jeżeli fota nie spełnia pewnych kryteriów, to powinna być kasowana. Nie można robić tak, że robi się art, a resztę userów zostawia w złomie. To nie jest w porządku właśnie wobec takich userów, którzy się starają pracować nad swoim warsztatem i szukają tematów. Miałem nadzieję, że wiosną będa jakieś większe porządki...
[2006-08-13 10:05:11] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Dzięki, dzięki.
Zawsze komentarze możesz nadrukować w GG (numerek 1709176) albo mailem, który powinien być w moim profilu. Ja tam nie mam nic przciwko.
Pozdrawiam.
[2006-08-15 08:59:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

Nie bardzo chce dzialac nowe narzedzie :\

ok, działa
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-08-15 10:46:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

no to ja już będe grzeczny
[2006-08-15 20:06:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Problem z usuwaniem zdjec w panelu modeatora:

panel obsluguje linki do zdjec w starej postaci,
a widze ze pojawily sie nowe w postaci : http://fotogalerie.pl/fotka/2736731157919768728,kaner,null.htm takich niestety nie lyka trzeba usunac koncowke i http://fotogalerie.pl/fotka/2736731157919768728 taki juz przyjmuje (czyli po staremu)

jesli mozna dodac obsluge nowych linkow byloby mi (NAM) na reke :D
[2006-09-15 13:42:47] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

potwierdzam biggrin
KLIKNIJ

[2006-09-15 17:17:41] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

every o co mi chodzi? (...) O to, aby moderatorzy robili to co do nich należy. Tzn. kasowali to za co zostałem zabanowany, czyli badziewie.

hmmm, do obowiązków moderatora NIE NALEŻY pisanie tutoriali, bo chyba od tego wyszła ta dyskucja... a przynajmniej taki mi się wydaje, albo nie doczytałem gdzieś moich obowiązków... raised eyebrow

co do kasowania... jest taka funkcja: zgłoś fotkę do moderatora.
lepiej chyba z niaj skożystac, niż pisac komentarz pod nią własnie w stylu: "Gdzie moderator?". punktów i tak nikt nie nabije, jeżeli fotka zostanie skasowana, a jej zgłoszenie ułatwi nam, moderatorom, pracę.

pozdro cool
KLIKNIJ

[2006-09-15 17:28:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]