Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 4
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 4680 razy i ma 3 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

smile   Wszystko w jednym Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Hej! Ja z kolei, niestety kosztek jakości obrazu, muszę skorzystać z Sigmy 18-200mm. Wynika to z mojego charakteru pracy. Dużo fotografuję, są to głównie reportaże, dlatego też niezbedny do pracy jest tzw. wszystko w jednym, czyli szeroki i wąsko kat. Cóż, ale nie ma to jak obiektywy ze znikomym zoomem, alebo tez i bez zoomu... Wszystko zależy od potrzeb i... kieszeni fotografujacego
[2006-06-23 01:25:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Status: Offline
Re: Wszystko w jednym Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Sigma 18-200mm przy dobrym świetle nieźle spisuje się...
----------------------------------------
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[2006-06-23 08:22:10] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
Odpowiedz cytując

Sigma 18-200mm przy dobrym świetle nieźle spisuje się...

a ja mam wrażenie że brak ostrości-żylety moich fotek (bez obaw AF mi pika jak pstrykam laughing ) jest właśnie z powodu średniej optyki sigmy 18-50 (albo jakoś tak). co o tym sądzicie?
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-07-17 16:35:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

misiu! Ustaw sobie w parametrach większą wartość wyostrzenia, albo podostrzaj w programie a dla pewności czy wszystko z twoim bf/ff wporzo to przeprowadź test ściągając też tą kartę
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez satriani at 2006-07-17 17:22:34]
[2006-07-17 17:21:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]