Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 11
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3630 razy i ma 10 odpowiedzi Następny wątek
szaramysza
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Od : 2005-04-29
Status: Offline
Apropos Moderatoros .. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

No dobrze, nie będę sie rozwlekac tu z pisaniem.. w skrócie powiem, o co mi chodzi..

Cały dzień roboty.. wchodzę na FG, żeby odpocząć, popatrzec na fajne zdjęcia.. i co widzę?
Kilku Fotogalerników bawi sie znakomicie wyciagając zdjęcia typowo komercyjne.. jakieś ubrania..

i ja sie pytam PO CO?? Czy nie wystarczy jeden komentarz (jesli wogóle), by zwrócić uwagę? Albo napisac do moderatorów?? Po co robić czat pod zdjęciami które nijak sie maja do charakteru galerii.. i potem wszyscy maja pretensje, że poziom sie zaniża... no i jeszcze "czy sa tu moderatorzy?"... tak, są.. jak tylko maja czas by zajrzeć, ale nie po to zeby kasowac bzdurne komentarze..

albo sytuacja która mnie doprowadza do wscieklosci..
rozmowy typu..
- ładne zdjęcie ale nieostre
- no faktycznie nieostre, pozdr
- tak, poprzednicy maja rację, nieostre..
- no co ja moge dodac, nieostre...
i tak do sick

zastanówcie sie nad tym..
[2006-05-23 23:52:57] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
mistba
Bywalec

Od : 2005-06-21
biggrin   Re: Apropos Moderatoros .. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Tacy zawsze byli, sa i będą wink

moja propozycja to jeżeli nie wiesz co napisac zaminusuj lub zaplusuj myśle że wystarczy ...

... a wiem ... za to punktów i gwiazdek nie ma biggrin

pozdr
----------------------------------------
FOTOGRAFIA TO DOWÓD NA U�OMNOŚĆ S�ÓW
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez mistba at 2006-05-24 00:03:43]
[2006-05-24 00:02:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/mistba [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Przyłączył się : 2004-02-25
Re: Apropos Moderatoros .. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Kilku Fotogalerników bawi sie znakomicie wyciagając zdjęcia typowo komercyjne.. jakieś ubrania..

a co to znaczy - wyciągając?
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-05-24 09:02:06] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Wyskakują ostatnie komentarze do nich na główną i wiszą tam 10 min :) Dlatego była walka o szybszą rotacje komentarzy, bo jak jakaś komórka, zderzak czy sarenka tam wisi, to mysza się źle czuje z tym :P
[2006-05-24 09:09:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Wyskakują ostatnie komentarze do nich na główną i wiszą tam 10 min :) Dlatego była walka o szybszą rotacje komentarzy, bo jak jakaś komórka, zderzak czy sarenka tam wisi, to mysza się źle czuje z tym :P

wiesz Cyber... powoli zaczyna mi obojetnieć... co z tego, że wykasuję komenty czy nawet foty jak za chwilę będzie jakaś wojna.. zresztą.. teraz mam inne zajęcie... nerd
[2006-05-24 11:30:10] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Mi to wisi - bo nie siedze na FG patrzac na stronę główną - tylko na komentarze, tam się rotują :) I to że coś jest "wyciągane" mi zwisa :)

Natomiast nie podoba mi się to, że od olkatrolka jest przyzwolenie na te allegrowe rzeczy i samochodowe jeżeli ktoś ma wykupione konto... I tu jestem na nie, ale to jego decyzja, czy aspirujemy w kierunku galerii FOTOGRAFICZNEJ, czy po prostu płatnego miejsca na byle FOTKI...
[2006-05-24 11:37:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Mi to wisi - bo nie siedze na FG patrzac na stronę główną - tylko na komentarze, tam się rotują :) I to że coś jest "wyciągane" mi zwisa :)

Natomiast nie podoba mi się to, że od olkatrolka jest przyzwolenie na te allegrowe rzeczy i samochodowe jeżeli ktoś ma wykupione konto... I tu jestem na nie, ale to jego decyzja, czy aspirujemy w kierunku galerii FOTOGRAFICZNEJ, czy po prostu płatnego miejsca na byle FOTKI...

małe sprostowanie.. ja nie patrze na stronę główną tylko tak jak Ty na komentarze.. i wlasnie dlatego mnie to wkurza bo widzę np ciąg 9 komentów z komerchą.. a co do zazwolenia od Olka to hmm , regulamin swoje a ludzie swoje..
[2006-05-24 11:58:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

kolejny raz temat powraca... myszka, to sie nie zmieniu... trza sie przyzwyczaic :]
KLIKNIJ

[2006-05-26 21:00:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Zwracam się z serdeczna prośba do Szefa o dodanie opcji kasowania całej galerii za jednym razem.
Czasem jak widzę galerię z 20 zdjęciami części do samochodu, albo ciuchami, albo tak jak to miało dzis miejsce grafikami z jakiejś gry, to mi sie najzwyczajniej w świecie nie chce tego kasowac.. każde zdjęcie osobno... przeciez to strata czasu.. d oh
[2006-06-18 20:56:14] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

cyber i tu się zgadzam z tobą albo galerie albo reklama byle czego.
[2006-06-19 08:32:26] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

jestem za, a nawet na przeciw :D
wiem to nie jest śmieszne, ale tak jak obiecałem staram się pilnować swojego nosa.
[2006-06-19 11:17:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]