Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 18
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 4007 razy i ma 17 odpowiedzi Następny wątek
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
FW.. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

z treści zorzumiałem, że są zastrzeżenia do moderowania.
zatem przekazuję.

biggrin

Ty smieciu jak smialas moja fotke usunac wypisuje sie z takiego serwisu mozesz go
sobie w dupe wsunac i posladkami zaklaskac.
z uszanowaniem .

nadawca poczty: gefranke@freenet.de
nick: arturek45
----------------------------------------
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2006-04-06 06:59:37]
[2006-04-06 06:58:38] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
mistba
Bywalec

Od : 2005-06-21
Re: FW.. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

laughing biggrin biggrin biggrin biggrin niezły tekst
FOTOGRAFIA TO DOWÓD NA U�OMNOŚĆ S�ÓW
[2006-04-06 08:45:50] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/mistba [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
vena
Gadulski

**
Od : 2005-06-13
Odpowiedz cytując

laughing laughing laughing Ma facet wyobraźnie, ale mógłby ją lepiej spożytkować wink

[2006-04-06 09:01:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/vena [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

zatem przekazuję.

hmmm myslisz? tylko do kogo zaadresowano to to jest biggrin drooling
[2006-04-06 09:04:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

łomatko i córko....
[2006-04-06 11:32:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
suffix
Bywalec

Od : 2004-08-27
biggrin   Re: FW.. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

laughing Chyba ktoś si wkurzył wink
Pozdrawiam || FOTOBLOG || PORTFOLIO
[2006-04-06 12:54:32] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/suffix [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

biggrin   Re: FW.. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

chyba nie chę wiedzieć co bylo na tym zdięciu. ...
Ale może to jedyne jakie zrobił w swoim życiu i dlatego tak przeżywa?
Ale ja też wczoraj niesłusznie na Kanera naskoczylem. Kaner przepraszam. A to serwer się restartował i koment nie wskoczył.
Może trzeba wyrażnie napisać Alergowiczom mówimy NIE!
[2006-04-06 13:09:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

arturek45

Wyrazy współczucia
KLIKNIJ

[2006-04-06 21:17:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
dorob
Gadulski

**
Od : 2005-04-10
Odpowiedz cytując

biggrin

Ty smieciu jak smialas moja fotke usunac wypisuje sie z takiego serwisu mozesz go
z uszanowaniem .

Ma facio talent twórczy laughing
Moje wypociny FotoDorob
[2006-04-06 22:49:22] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/dorob [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
skipper
Poczatkujacy

Od : 2005-06-09
Odpowiedz cytując

zatem przekazuję.

biggrin

z uszanowaniem .

nadawca poczty: gefranke@freenet.de
nick: arturek45

Robi się ciekawie na FG....
Moderatorzy nie będą kasowali tzw. knotów w obawie przed ww. epitetami. inni FG, mający odrębne krytyczne zdanie na temat niektórych fotek, powstrzymają się od jakiejkolwiek krytyki ,zeby uniknać zarzutów typu:"czy tobie się nie pop........... w głowie?, woda sodowa uderzyła do głowy,wydaje się wam ze kim jesteście...,itp.
Pytanie co dalej z tą FG ? sad
[2006-04-07 10:54:23] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/skipper [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Moderatorzy nie będą kasowali tzw. knotów w obawie przed ww. epitetami.

O to akurat sie nie martw
[2006-04-07 10:57:26] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotkiz3
Gadulski

Od : 2005-06-17
Odpowiedz cytując

Skipper - bez paniki wink
komentowac będzie się dalej, moderatorzy będą robić swoje, przerabiamy takie sytuacje na FG co jakiś czas i jakoś to wszystko działa dalej
czasem dobrze jest by? ?lepym, cz?owiek nie widzi wtedy g?upoty
[2006-04-07 10:57:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotkiz3 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Moderatorzy nie będą kasowali tzw. knotów w obawie przed ww. epitetami. inni FG, mający odrębne krytyczne zdanie na temat niektórych fotek, powstrzymają się od jakiejkolwiek krytyki ,zeby uniknać zarzutów typu:"czy tobie się nie pop........... w głowie?, woda sodowa uderzyła do głowy,wydaje się wam ze kim jesteście...,itp.
Pytanie co dalej z tą FG ? sad

skipper wcale tak nie jest jak piszesz, ale już Ci wszystko wyjaśniłem pod fotami montba. Poprostu nie masz racji w swoich ocenach. Krytyka też powinna mieć jakiś sens. Jak czytam bzdety typu "tyuły twioich fotek są wyjątkowo nie trafione" albo komentowanie tytułu foty a nie foty, używanie w komentarzach sformułowań "tacy osobnicy" pod adresem ludzi których nie znasz a którzy sie modlą o wschodzie słońca uważasz że nie jest obraźliwe? Uważam galerię @montba za wyjątkowo wartościową i na bardzo równym pozimie i kąśliwe uwagi pod jego adresem świadczą tylko o autorach komentarzy.
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Kaner at 2006-04-07 11:32:09]
[2006-04-07 11:29:33] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
skipper
Poczatkujacy

Od : 2005-06-09
sad   Re: FW.. Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

premqra, zastanawiam się, co ciebie upoważnia do atakowania ludzi ,którzy mają odmienne zdanie niż twoje na temat ocenianej fotki , której ty na dodatek, nie jesteś autorem.Czyżbym nie miał prawa wyrażać swojej opinji o dane pracy ? sad .A jeżeli się wychylę ,posypią się epitety confused
[2006-04-07 12:06:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/skipper [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

premqra, zastanawiam się, co ciebie upoważnia do atakowania ludzi ,którzy mają odmienne zdanie niż twoje na temat ocenianej fotki , której ty na dodatek, nie jesteś autorem.Czyżbym nie miał prawa wyrażać swojej opinji o dane pracy ? sad .A jeżeli się wychylę ,posypią się epitety confused

skiper a konkretnie o jaką fotkę ci chodzi? I kogo konkretnie zatakowalem? Szukasz epitetów w moich komentarzach? A sformółowanie "tacy osobnicy (...) podrzynanie gardeł..." to nie są bezpodstawne epitety? Kto tobie dał prawo osądzania ludzi, ktorych widzisz na fotografii? nazywania ich mordercami? To nie są epitety?
Budyści nienawidzą muzulmanów, muzulmanie nienawidzą hinduistów, hinduiści nienawidzą chrzescijan, chrzescijanie nienawidzą muzułmanów... proszę raz jeszcze, przełam stereotypy. A wszyscy modłą się do tego samego Boga. Złam oś tego koła.
I wcale nie czuję sie lepszy od innych ani na FG ani w realu.
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez premgra at 2006-04-07 14:21:51]
[2006-04-07 12:54:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Budyści nienawidzą muzulmanów, muzulmanie nienawidzą hinduistów, hinduiści nienawidzą chrzescijan, chrzescijanie nienawidzą muzułmanów... proszę raz jeszcze, przełam stereotypy. A wszyscy modłą się do tego smego Boga. Złam oś tego koła. I wcale nie czuję sie lepszy od innych ani na FG ani w realu.

Zazwyczaj nie zabieram głosu w tego typu dyskusjach ale ten fragment powyżej mnie "sprowokował" - @premgra dostaniesz za te słowa medal chocbym go miał sam z ziemniaka wystrugać biggrin applause applause applause biggrin
Wolność wypowiedzi powinna być ograniczana tylko i wyłącznie szacunkiem dla ludzi i ich przekonań - a już napewno do czasu kiedy Ci ludzie szanują nasze przekonania. peace peace
[2006-04-07 13:05:03] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
arturek45
Poczatkujacy

Od : 2006-03-30

Odpowiedz cytując

Widze ze narobilem troche zamieszania moim komentarzem.

Premgra u mnie tez masz medal , twoich wypowiedzi powinni uczyc w szkolach dzieci , zeby nie wyrastaly z nich tacy ludzie jak tutejszy moderator.
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez arturek45 at 2006-04-29 23:28:33]
[2006-04-29 23:23:37] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/arturek45 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
fotonowy
Cos juz tam naskrobal...

*
Od : 2004-11-01

Odpowiedz cytując

hehehe, pomalutku fotogaleria przypomina mi "Rejs", moj boze co to sie porobilo ..... aaa bylbym zapomnial duza piatka dla premgry
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez fotonowy at 2006-05-03 06:31:42]
[2006-05-03 06:30:22] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/fotonowy [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]