Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 22
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3858 razy i ma 21 odpowiedzi Następny wątek
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
takie fotki nie powinny być wycinane Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

...a były confused

http://fotogalerie.pl/fotka/2533721120824789693

http://fotogalerie.pl/fotka/2631861141302942077

http://fotogalerie.pl/fotka/2631861141917092694

http://fotogalerie.pl/fotka/2631861141664731599

Przyglądam się i troche mi szkoda tej Autorki: wrzuciła fotki ze swojego albumu i oprócz kiepskiej jakości nie było się do czego przyczepić...

moim zdaniem nie powinny były być skasowane.

przywróciłem kilka, nie miałem siły przywracac wszystkich.
----------------------------------------
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-03-14 10:21:39] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Re: takie fotki nie powinny być wycinane Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

hmmm tylko troszke male sa silly
[2006-03-14 10:33:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Odpowiedz cytując

No właśnie....
Po co komu takie miniaturki w albumie? Ja nic nie potrafię odczytać...:(
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[2006-03-14 10:54:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

OK
przyznaje że nie ogładałem w oryginalne (tzn nie sprawdzałem ropzmiarów).

jesli było tak jak pisaliście to OK, nie bylo tematu - fotki powinny były zostać skasowane.
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-03-14 11:53:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Nie no,nie były takie złe,trzymały średni poziom FG

żatrowałem,regulaminu trzeba choć troche przestrzegać
[2006-03-14 12:06:14] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

a jesli ktos specjalnie wybierze taki rozmiar fotki do załączenia?? przecież jest taka możliwość confused

(nie pytajcie po co tongue )
KLIKNIJ

[2006-03-14 16:50:21] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

a jesli ktos specjalnie wybierze taki rozmiar fotki do załączenia?? przecież jest taka możliwość confused

(nie pytajcie po co tongue )

a jednak... po co?
Mnie się zdarzało wklejać miniaturkę, ale tylko dlatego, że FG nie rozpoznawało nietypowych rozmiarów fotki. Teraz każdorazowo wybieram duży i oryginalny format, więc miniaturek już nie mam
[2006-03-14 16:54:15] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

a jednak... po co?
Mnie się zdarzało wklejać miniaturkę, ale tylko dlatego, że FG nie rozpoznawało nietypowych rozmiarów fotki. Teraz każdorazowo wybieram duży i oryginalny format, więc miniaturek już nie mam

hmm, no nie wiem po co... bo ktoś tak bedzie chcial, dla oszczędności miejsca... czy cos. wiem że to bez sensu, ale jednak istnieje taka ewentualność...
chodzi mi o to, że jeżeli takie fotki sa usuwane, to po co możliwość ładowania tylko miniaturki?
KLIKNIJ

[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Kaner at 2006-03-14 17:04:59]
[2006-03-14 16:59:40] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

może zwrócić z adnotacją: "za małe"? choć nie wiem czy trzymają jakąś wartość artystyczną confused
[2006-06-22 22:59:16] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
shopen
Gadulski

*
Od : 2005-08-16
Odpowiedz cytując

może zwrócić z adnotacją: "za małe"? choć nie wiem czy trzymają jakąś wartość artystyczną confused

a co jesli to nic nie daje i autor dalej laduje foty takich rozmiarow ???
To, ze milcze. nie znaczy, ze nie mam nic do powiedzenia.
---------------------------------------------------------------------------
http://shopen.fotogalerie.pl
http://www.sebastianszopa.com
[2006-06-22 23:04:01] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/shopen [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

być może chodzi o jakąś trywialną sprawę, z której moderatorzy obeznani z fotogalerią, nie zdają sobe sprawy.
gdyby się nie udało nawiązać kontaktu, a sprawa miała charakter masowy, to wycinać. ale zawsze lepiej się dowiedzieć, co jest
[2006-06-22 23:19:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

być może chodzi o jakąś trywialną sprawę, z której moderatorzy obeznani z fotogalerią, nie zdają sobe sprawy.
gdyby się nie udało nawiązać kontaktu, a sprawa miała charakter masowy, to wycinać. ale zawsze lepiej się dowiedzieć, co jest

bandziol nie zrozumiałem. O co ci chodzi? :D :D
[2006-06-22 23:33:25] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Myślę, że autor nieumyślnie wkleja takie fotki...Zaznacza sobie odpowiedni rozmiar, ale serwis w wyniku problemów z przeskalowaniem, nie wkleja fotek w większym formacie, tylko same miniaturki... Sam na początku wkleiłem przypadkowo parę miniaturek...A przecież nie taki był mój cel...
[2006-06-23 08:26:11] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

wystarczy nie zakładać z góry złej woli autora smile
[2006-06-23 11:14:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

B21 różne były sytuacje na FG. Co jakiś czas pojawia się prawdziwy troll, który plusuje tylko swoich ziomali, a resztę gnoji. Powina być opcja kasowania całego konta jednym kliknięciem.
[2006-06-23 11:28:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

N i e
[2006-06-23 11:30:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

B21 różne były sytuacje na FG. Co jakiś czas pojawia się prawdziwy troll, który plusuje tylko swoich ziomali, a resztę gnoji.

hm, trudno mi coś powiedzieć na ten temat, ale to powinno się oceniać po fakcie, zresztą : musi mieć najpierw tych ziomali a TWA, nawet wśród początkujących, przecież i tak istnieje. gnojenia - w znaczeniu celowego krytykanctwa ze względu na osobę autora, nie popieram. devilish
[2006-06-23 11:40:48] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

N i e

No to sie męczcie. :D
Zabawa w kasowanie bzdetów... . Współczuję.
[2006-06-23 14:53:30] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

N i e

No to sie męczcie. :D
Zabawa w kasowanie bzdetów... . Współczuję.

Zapominasz kto jest wlascicielem serwisu.
[2006-06-23 14:55:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

chodziło mi też o przypadki zakładania konta tylko w celu wendety i typowo komercyjne. Zakładam, że moderatorami są ludzie rozsądni i wiedzą co robią. Kaner przemyśl to swoje NIE. Nie ułatwiłoby ci to pracy? A serwis by na tym zyskał.
[2006-06-23 14:58:29] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

chodziło mi też o przypadki zakładania konta tylko w celu wendety i typowo komercyjne. Zakładam, że moderatorami są ludzie rozsądni i wiedzą co robią. Kaner przemyśl to swoje NIE. Nie ułatwiłoby ci to pracy? A serwis by na tym zyskał.

Konto w takim przypadku jest kasowane.
[2006-06-23 14:59:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

No to ja bym był za kasowaniem w ewidentnych przypadkach.
Natomiast nie wiem co miałoby ułatwić pracę? Kasowanie nieprzychylnych stanowisk niewystarczająco umotywowanych, kasowanie kont obserwatorom ( czyli ludziom bez zdjęcia), zakaz komentowania - no to bardzo zachęcające dla przypadkowych nowych gości serwisu. devilish

Zastanawiam się nad tym, że na innych galeriach ( digart, plfoto, onephoto) nie spotkałem się z taką zaciekłością w zwalczaniu jednych przez drugich, a przecież na pewno nie trafiają tam same aniołki, pewnie tez jest TWA i złośliwcy, ale jednak dalej to jakoś funkcjonuje, nikt nie podejmuje żadnych szczególnie drastycznych środków ( przynajmniej nie słyszałem).

Podejrzewam, że gdyby nie to, że opinie się ukazują bezpośrednio na liście, nie byłoby takich strasznych burz i kwasów. Po prostu niektórzy by nawet nie zauważyli, ze ktoś ich tam pod zapomnianą gdzieś fotką wyzywa.
Jeżeli to się dzieje publicznie, to reakcja następuje natychmiastowo.
Juz to kiedyś pisałem, że to prowokuje do odwetu, bo nikt nie lubi jak się go publicznie wyzywa. Ktoś powie, że co innego polemika, a co innego wyzwiska. Tylko że na tym niedoskonałym świecie jedno od drugiego dzieli krok.

No ale jeżeli TEN CAŁY SMACZEK fotogalerii.pl to to, że można publicznie naubliżać pod upatrzonym zdjęciem, to się potem nie dziwmy, że będzie bumerangiem wracać wciąż problem kultury na forum. Po prostu to jest cena za te smaczki . cool

Dobra napisałem parę razy o tym samym, ale chciałem, żeby każdy mógł zrozumieć moje stanowisko w tej sprawie.
Ja na przykład byłbym za tym, żeby moderatorzy puszczali na publik np. najciekawsze opinie ( jak onephoto) lub chociaż niewulgarne. devilish . ..a pod zdjęciami może się odbywać piekło na ziemi.
oczywiście może to się przenieść na wyższy poziom ukrytych kpin, ale tych już wielu ludzi może nie chcieć próbować zrozumieć.
A może wprowadzić system procentowy ( jak ma digart) zamiast punktowego ?
Wtedy może trochę człowiek ( komentator i autor) trochę ochłonie. Zobaczy, że jedna zła opinia ani nie niszczy dzieła, ani nie jest aż tak decydująca jak Stwórca na niebie. Będzie wtedy być może lepsza atmosfera dla pluralizmu. smile

Na digarcie zauważyłem też jeszcze coś ciekawego. Coś co się nazywa : rozwój twórcy. To znaczy słupki z procentami poparcia dla kolejno ukazujących się zdjęć autora. Jak to zobaczyłem, to zaśmiałem się w duchu ( no jasne, akurat się tak wszyscy nagle rozwijają, czysta naiwność, gość będzie pokazywał dalej badziewne zdjęcia i udawał, że się rozwija...).
Ale na pewno takie coś mówi jedno: uświadamia, że każdy się wciąż rozwija, to znaczy ma lepsze lub gorsze dni, a nie że jest Mistrzem z prawie Objawienia:
zgromadził punktów na koniczynkę, to jego prace są extra, a każdy kto nie mówi tak, jest zwykłym prowokatorem, złośliwcem, trollem, śmieciem i kimś jeszcze gorszym.
Koniczynka jest przyjemna, ale może też być myląca.
Może demotywować do zaskakiwania, do prezentowania dalszych prac. Co to dla Niego strzelić kolejną genialną fotkę, skoro ma już swoje kółko wielbicieli, złożonych z amatorów, których przyciąngął blask tej koniczynki, i zapragnęli robić zdjęcia jak ich guru. No i to jest samonakręcające się zjawisko. Może żyć własnym życiem bez potrzeby wysilania się na coś więcej. tongue

Czasami lepiej gonić króliczka niż go złapać...
[2006-06-23 18:33:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]