Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 14
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3862 razy i ma 13 odpowiedzi Następny wątek
Anonim (konto usunięte)

ostrzegam przed sprzedającym na Allegro! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Kochani!
Już nie raz przekonałam się, że super sprzedawcy na Allegro nie są tacy "super". Ale dziś miałam okazję się przekonać na własnej skórze o chamskim traktowaniu przez powersmart. Odradzam zakupy!
Wybierajcie akcesoria u sprzedających, którzy nie podchodzą do ludzi masowo i cenią sobie każdego kontrahenta. Pani Iwona z powersmart jest od tego daleka.
Chodzi o aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83745242
Zależało mi, żeby przyslano mi akku na sobotę - prosiłam!(tydzień czasu na wysyłkę), niestety powersmart zainkasował 7,- za przesyłkę, wydał 3,70 i wysłal zwykłym poleconym. Priorytet doszedłby napewno wcześniej! Poza tym mogła zarządać dopłaty tego głupiego 0,70 gr...Na moje pretensje odpowiedziała obelgami... i negatywem (chyba za uczciwość)
Dla niej jestem "tłumok"... pewnie dlatego, bo za szybko zrobiłam przelew...
OSTRZEGAM przed powersmart! sad
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez katka at 2006-02-15 17:16:36]
[2006-02-12 02:06:51] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Przyłączył się : 2004-02-25
Status: Offline
Re: ostrzegam przed sprzedającym na Allegro! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Kochani!
Już nie raz przekonałam się, że super sprzedawcy na Allegro nie są tacy "super". Ale dziś miałam okazję się przekonać na własnej skórze o chamskim traktowaniu przez powersmart. Odradzam zakupy!
Wybierajcie akcesoria u sprzedających, którzy nie podchodzą do ludzi masowo i cenią sobie każdego kontrahenta. Pani Iwona z powersmart jest od tego daleka.
Chodzi o aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83745242
Zależało mi, żeby przyslano mi akku na sobotę - prosiłam!(tydzień czasu na wysyłkę), niestety powersmart zainkasował 7,- za przesyłkę, wydał 3,70 i wysłal zwykłym poleconym. Priorytet doszedłby napewno wcześniej! Poza tym mogła zarządać dopłaty tego głupiego 0,70 gr...Na moje pretensje odpowiedziała obelgami... i negatywem (chyba za uczciwość)
Dla niej jestem "tłumok"... pewnie dlatego, bo za szybko zrobiłam przelew...
OSTRZEGAM przed powersmart! sad

co do szybkości przesyłki priorytetowej to nie był bym taki pewien...
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-02-12 17:07:55] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Uwierz mi!
Za 0,70 znaczne przyspieszenie!!!
[2006-02-13 18:31:00] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Jeżeli masz jeszcze te maile z obelgami to prześlij je do Allegro. W sklepie też można wdepnąć.
[2006-02-14 23:29:27] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Odpowiedz cytując

Katka...
Dzięki za ostrzeżenie, chociaż ja jak na razie nie miałem problemów z ludźmi u których kupowałem sprzęcik.
Ja miałem problem z jednym z obiektywów (pici paproszek między szkiełkami), a że nie mieli w danym momencie drugiego egzemplarza na stanie, wydłużyli mi rekojmę na sprzęt z 7 na 2 tygodnie.
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[2006-02-15 11:33:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Z normalnym sprzedawcą zawsze można się dogadać!!!
Allegro daje tym "normalnym inaczej" poczucie anonimowości i dlatego sądzą, że są bezkarni w chamskim podejściu do klienta. A czytaliście jakie komentarze wystawiła ludziom w podzięce za transakcje, gdzie sama była nie w porządku, a otrzymała od nich pozytyw!? Poczytajcie czerwone komentarze... naprawdę zastanawiająca lektura... Ten o "małym ptaszku" szczególnie... Zastanawiająca mam nadzieję także dla Adm Allegro (Przemku, wysłałam trzy pytania i czekam... pewnie długo potrwa analiza tej chorej sytuacji)
Radzę omijać tą sfrustrowaną handlarkę szerokim łukiem, co o dużych ptaszkach marzy... i klienta ma za nic...
[2006-02-15 17:15:45] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

[Kolego obrzucanie blotem to nie tu!]
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez Kaner at 2006-04-07 15:26:45]
[2006-04-07 15:25:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

syf napisał

bullshit

Jest takie cos jak "psychiatra".
Polecam.
KLIKNIJ

[2006-04-07 15:29:53] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

hehhehehheeeee ale was boli prawda co -sępy
[2006-04-07 17:10:19] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

syf zrób sobie lewatywę. Może ci ulży, bo coś nieświeżego chyba zjadłeś i w głowce ci się mąci.
[2006-04-07 17:40:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
vena
Gadulski

**
Od : 2005-06-13
Odpowiedz cytując

Nasz szanowny Admin po wernisażu w Łódzi w czasie miłej pogawędki stwierdził, że dawno trolla nie mieliśmy na FG. Przechwalił niestety. sad

[2006-04-07 18:30:54] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/vena [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

ten gosciu jest przemęczony, albo głupi od urodzenia, nie ma się co takimi przejmować.

a Admin "wykrakał" tongue tongue tongue

laughing
KLIKNIJ

[2006-04-07 19:45:36] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

khm, khm... czy coś jakby uszło mojej uwadze???
[2006-04-11 21:53:02] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

lepiej nie pytaj...
licho śpi, i niech tak zostanie.
[2006-04-11 23:56:06] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]