Witaj! Gość   | Zaloguj
  Szukaj  
  Strona główna  | Najnowsze wątki  | Kto jest teraz na stronie?  | Zarejestruj się!  | Szukaj  | Pomoc  | Subskrybcja RSS (RSS Feed)

Przeskocz do »
Status Wątku: Normalny
Liczba postów w tym wątku: 19
[Dodaj do Ulubionych] [Obserwuj ten wątek] [Rozpocznij nowy wątek]
Autor
Poporzedni wątek Wątek był oglądany 3312 razy i ma 18 odpowiedzi Następny wątek
szaramysza
Zasluzyl na weekend z Syrenka ;-)

Od : 2005-04-29
Status: Offline
MOTO - BZDETY! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

No i się zaczęło! Dopiero jeden dzień a ja już tonę w zalewie śmieci w stylu "moja kierownica", "mój piękny zderzak" sick
I tutaj mam pytanie/prośbę do Olka.. Czy nie dałoby się wprowadzić żółtych kartek dla CAŁEJ galerii ?
Jak widzę galerię z 20 zdjęciami samochodowych bebechów to mi sie moje zaczynają przewracać.. a tak .. kilka żółtych i wszystko znika.

Pozostawiam sprawę do rozpatrzenia. Miło by było wiedzieć co na to pozostali moderatorzy confused

Pozdr! hugs
[2006-01-28 14:32:35] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Re: MOTO - BZDETY! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

-poto tu wstawilem ta fotke zeby mozna bylo zobaczyc uszkodzenia a badziewie to chyba ty masz -tak napisal pan fotograf o pseudonimie(zarowa2) po krytyce jego wypocin z porozbijanym samochodem.panu wtsz . Jest jakis regulamin i blokada,czy usuniecie podobnego konta nie powinno stanowic problemu dla odpowiedzialnych za caloksztalt servera-FotoForum.Pozdr...........
[2006-01-28 14:47:58] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Przyłączył się : 2005-06-30
Odpowiedz cytując

Pan Zarowa2 nie pochwali się już swoimi zniszczeniami.
Skasowałem fotki, nie dlatego, że przedstawiają autko, ale dlatego, że są za duże i jakość kiepska...
----------------------------------------
Zgredek pozdrawia? Wszystkich serdecznie...
Zgredek bardzo mi?y i nie bójcie si? go...
Zgredek nikogo nie skrzywdzi?...
[2006-01-28 15:10:45] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Pan Zarowa2 nie pochwali się już swoimi zniszczeniami.
Skasowałem fotki, nie dlatego, że przedstawiają autko, ale dlatego, że są za duże i jakość kiepska...

Tomek, ale ten post nie jest po to by mówić kto co skasował, ale dałam pewien temat pod rozpatrzenie.. może wyrazisz swoja opinię? Kuźwa devilish
[2006-01-28 15:12:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna wtsz
Gadulski

*
Przyłączył się : 2005-08-22
Odpowiedz cytując

Tak sobie siedzę i myślę, a może to my nie mamy racji? Chyba oryginalna myśl Szefa była taka, by powstało w internecie takie miejsce, gdzie każdy może sobie wstawic swoją galerię zdjęc dowolnych, nawet amatorskich (zresztą wiele naszych też jest takich...) i potem móc je pokazac np. znajomym... Nie mam teraz regulaminu przed oczami, ale pamietam, ze amatorskie mogą byc, a tematyka w zasadzie dowolna. No i jest kwestia: pan ma poobijane autko, chce pokazac uszkodzenia innym panom z autkami, jest darmowe konto na FG, może tam wrzucic zdjęcia i szafa gra. No właśnie; gra czy nie gra? Może tego typu galerie powinny miec pozwolenie na powstawanie, ale od razu z warunkiem, ze powinny byc dostepne dla zainteresowanych na haslo? Co o tym myślicie?
A może ja się kompletnie mylę? Niewykluczone... Czekam na odzew...
Pozdrawiam ,
wtsz
tongue
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez wtsz at 2006-01-28 15:15:21]
[2006-01-28 15:13:28] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/wtsz [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Tak sobie siedzę i myślę, a może to my nie mamy racji? Chyba oryginalna myśl Szefa była taka, by powstało w internecie takie miejsce, gdzie każdy może sobie wstawic swoją galerię zdjęc dowolnych, nawet amatorskich (zresztą wiele naszych też jest takich...) i potem móc je pokazac np. znajomym... Nie mam teraz regulaminu przed oczami, ale pamietam, ze amatorskie mogą byc, a tematyka w zasadzie dowolna. No i jest kwestia: pan ma poobijane autko, chce pokazac uszkodzenia innym panom z autkami, jest darmowe konto na FG, może tam wrzucic zdjęcia i szafa gra. No właśnie; gra czy nie gra? Może tego typu galerie powinny miec pozwolenie na powstawanie, ale od razu z warunkiem, ze powinny byc dostepne dla zainteresowanych na haslo? Co o tym myślicie?
A może ja się kompletnie mylę? Niewykluczone... Czekam na odzew...
Pozdrawiam ,
wtsz

"§10. Serwis FotoGalerie.pl zastrzega sobie prawo usunięcia zdjęcia lub komentarza bez ostrzeżenia i podawania przyczyny w następujących przypadkach:

...Zdjęcia o tematyce AUTO-MOTO będą podlegały szczególnie rygorystycznej kontroli. W tym wypadku podstawowym kryterium jest wartość POZNAWCZA prac. Dlatego odrzucane będę zdjęcia typu "moje auto", przedstawiające zloty, szroty, giełdy itd. Jednocześnie pozostawiane mogą być dobrej jakości zdjęcia z rajdów oraz innych widowiskowych i dobrze udokumentowanych imprez auto-moto"

i nie sądzę, że wartość poznawczą ma zdjęcie kierownicy albo opony.. bo takie CUDA widze na codzień na parkingach.. poza tym jest różnica między artystycznym pokazaniem samochodu a cyknięciem foty na podwórku u cioci Zosi ..
talk to the hand
[2006-01-28 15:20:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Szaramyszko...

Co do dawania żółtych kartek dla całych galerii tak, ale wstawianiem żółtym kartek dla wszystkich moto-galerii nie...
Wszystko zależy od tego, co chce autor danego zdjęcia pokazać. Jeśli jego pasją jest pokazywanie np. stuningowanych aut/elementów to nie dawałbym żółtych kartek. Jeśli robi to dla reklamy, lub pokazuje to w najgorszej jakości, to tak...
Temat takich galerii budzi spory...

Wracam jednak do głównego Twojego pytania, czyli dawania jednej żółtej kartki dla całej galerii - tak :))))
[2006-01-28 15:20:25] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna thomason2005
Pelne uzaleznienie..;-)

*
Odpowiedz cytując

Szaramyszko...i z tym się z Tobą w pełni zgadzam.
Fotki Ozarowa2 właśnie podlegają pod ten punkt
[2006-01-28 15:22:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/thomason2005 [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

Szaramyszko...i z tym się z Tobą w pełni zgadzam.
Fotki Ozarowa2 właśnie podlegają pod ten punkt

Tomasz.. pisz mi MYSZA.. ta szaramyszka to takie laughing wink

Poza tym żółta kartka dla pojedynczych zdjęć zostaje.. miałam na mysli sytuację, gdy cała galeria to jedno wielkie wysypisko badziewnych fot sick
[2006-01-28 15:46:54] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

wlaśnie wpadło mi do głowy takie oto rozwiązanie:
umożliwić szanownemu gronu moderatorow (wazeliny nigdy dość tongue ) hasłowanie takich galerii. właściciel takiej galerii dostawał by informacje na maila oraz hasło. wtedy dla nas ta galeria stała by sie jako prywatna i fotki w niej nie katowały by nas na stronie głównej, w komentarzach itp. cool
KLIKNIJ

[2006-01-28 15:54:47] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
szaramysza

Odpowiedz cytując

wlaśnie wpadło mi do głowy takie oto rozwiązanie:
umożliwić szanownemu gronu moderatorow (wazeliny nigdy dość tongue ) hasłowanie takich galerii. właściciel takiej galerii dostawał by informacje na maila oraz hasło. wtedy dla nas ta galeria stała by sie jako prywatna i fotki w niej nie katowały by nas na stronie głównej, w komentarzach itp. cool

Pomysł świetny tylko zastanawiam sie czy to nie jest już zbytnia ingerencja w konto użytkownika..
Chociaz z drugiej strony jest to chyba mniejsze zło dla takiego fana motoryzacji niz usunięcie zdjęć..
thinking
Oczywiście dałam przykład MOTO-BZDETÓW ale mam tez na myśli IMPRO-BZDETY laughing

Kurcze! No podpowiedzcie coś! praying
[2006-01-28 18:00:50] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/szaramysza [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna zwirko
Pelne uzaleznienie..;-)

Przyłączył się : 2005-05-30
Odpowiedz cytując

no tak, to jest ingerencja w konto uzytkownika... aleto dla jego i naszego dobra. my mniej nerwów, delikwent otrzymamniej bluzgow, (nie)milych opinii, i możan w ten sposób cześciowo ograniczyć kłutnie i nieprzyjemne sytuacje.
w sumie usuwanie fotek, to tez ingerencja w konto uzytkownika, a myślę, że privowanie, to bedzie mniejsze zło, bo "każdy może załorzyć galerie" a niekażdy wie, zaraz od poczatku, że można zaprivować ją sobie. ile osób loując sie i rejestrujac czyta pomoc lub regulamin?? więkrzość przechodzi odrazu do praktycznego dzialania wink
KLIKNIJ

[2006-01-28 18:05:13] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/zwirko [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

Odpowiedz cytując

Mozna pozostawic wszystko,co jest doladowywane,ze tak napisze,i mozna krytykowac jakosc tych zdjec. Ale, nie widze specjalnie reakcji (galernikow)osob wstawiajacych takie zdjecia do galerii,jezeli ich cel nie ma nic wspolnego z fotografia( nie powiem artystyczna, bo tymi to my tez nie jestesmy)Ale jest to troche przykre,jak ktos chcce w tej dziedzinie cos osiagnac,a jakis(za przeproszeniem pajac)robi sobie z servera handlowe forum samochodowe.Pozdr......
[2006-01-28 19:24:08] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
petrus
Gadulski

Od : 2005-04-27

Odpowiedz cytując

Moim zdaniem zdanie z regulaminu "Zdjęcia o tematyce AUTO-MOTO będą podlegały szczególnie rygorystycznej kontroli" powinno być zamienione na "zdjęcia o tematyce AUTO-HANDEL będą usuwane". Wielokrotnie widziałęm, jak piętnowane są fotografie (słabej jakości) z dziedziny motoryzacji. Ale fotografii o takiej jakości tylko, że z innych dziedzin nikt nie piętnuje i nie usuwa.
ZAPRASZAM
http://petrus.fotogalerie.pl/
[2006-01-29 07:37:49] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/petrus [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

1. wolałbym nie dodawac mozliwosci kasowania od razu całej galerii - boje sie ze w ten sposób mozna by wylewac dziecko razem z kąpielą (kurcze: kompielom, kąpielom a moze kompielą confused ).

2. fotki mające podtekst komercyjny (zwłaszcza automoto) - kasujemy. Uwaga: to jest kwestia wyczucia - jeśli widać, że w fotkę włożone jest serce (przykład: stary 126p wypicowany w przydomowym garażu smile ) - to oczywiście nie możemy skasować - ponieważ Autor naprawdę chciał się pochwalić swoją pasją. Natomiast jeśli widzimy, że fotka została powieszona tutaj tylko po to aby służyć za "opis słowno muzyczny" do pogaduchy na motoforum, tudzież jako grafika do ogłoszenia w motogratce - kasujemy.

3. Celowo kasowanie wymaga przynajmniej dwóch negatywnych głosów moderatorów - w ten sposób mamy dużo większą pewność, że skasowana fotka naprawdę nadawała się tylko do kosza.

4. Blokowanie kont Autorów - jeśli uznacie, że taki rozwiązanie jest najlepsze (vide troll) dajcie mi znać emailem (kontakt @ fotogalerie . pl)- w wypadku kasowania znikają wszystkie fotki, komentarze, galerie kasowanego Autora.
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[Edytuj 1 razy , Ostatnio edytowany przez olektrolek at 2006-01-29 08:39:55]
[2006-01-29 08:39:05] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
jefefija
Poczatkujacy

Od : 2006-01-17
Odpowiedz cytując

zwirko ma dobry pomysł. można też wykorzystać w końcu też minusową punktację. dajmy na to jeśli każdy z szanownego grona Moderatorów zagłosuje ujemnie (czyli żółta kartka)na chłamliwą fotę (tudzież większa liczba pozostałych użytkowników fg ), wtedy zakładane by było proponowane przez zwirko hasło. w momencie powiedzmy takiej pięciokrotnej ingerencji na rok, konto zawieszane byłoby na miesiąc i już. trzeba dbać o higienę oczu! tylko trzeba by to jeszcze w regulamin to wpisać:)

można też by przymusowo wrzucać foty w katalog "niechętnie widziane":|

fi*
[2006-01-29 12:35:53] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/jefefija [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

biggrin   Re: MOTO - BZDETY! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

-poto tu wstawilem ta fotke zeby mozna bylo zobaczyc uszkodzenia a badziewie to chyba ty masz -tak napisal pan fotograf o pseudonimie(zarowa2) po krytyce jego wypocin z porozbijanym samochodem.

Ja już życzyłem kilku takim powodzenia na polskich drogach, a nawet zpraszałem, żeby poodśnieżali Gliwice. :))))
[Edytuj 3 razy , Ostatnio edytowany przez premgra at 2006-01-29 13:37:23]
[2006-01-29 13:30:59] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Anonim (konto usunięte)

biggrin   Re: MOTO - BZDETY! Odpowiedz na post
Odpowiedz cytując

Uważam, że pomysł aby kasować całe galerie jest O.K.
Prawo typowania takich galerii powinni mieć także Architekci Serwisu.
Jeżeli jest to z założenia portal o ambicjach artystycznych, to trzeba pozbtć się badziewia.
Albo doczepiać im banery reklamowe i Olek-Trolek zarobiłby troche kasy na nowy serwer :)))
[2006-01-29 13:48:34] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
Mężczyzna olektrolek

Przyłączył się : 2004-02-25
Odpowiedz cytując

Prawo typowania takich galerii powinni mieć także Architekci Serwisu.

a kto to taki oprócz mnie? biggrin

Albo doczepiać im banery reklamowe i Olek-Trolek zarobiłby troche kasy na nowy serwer :)

Nie daj boże wykorzystywać ich do reklamy... nikt by nie skorzystał
Ksiega gosci - do podpiecia na FG

Irlandia na co dzien - blog...
[2006-01-29 14:29:24] Pokaż post w wersji do druku        Wyślij wiadomość prywatną    http://fotogalerie.pl/ludzie/olektrolek [Link] Zgłoś ten post do Administratora  Na górę strony 
[Pokaż wątek w wersji do druku] [Rozpocznij nowy wątek]